Пархоменко О. Л icon

Пархоменко О. Л
Скачати 15.15 Kb.
НазваПархоменко О. Л
Дата конвертації24.09.2012
Розмір15.15 Kb.
ТипДокументи
джерело

Пархоменко О.Л. «Самореалізація творчих здібностей учнів з вадами розвитку в процесі використання ІКТ» - Краснолиманська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для розумово відсталих дітей (допоміжна школа), 2011рік – 30с.


В курсовій роботі визначено, що. важливою умовою сучасної освіти є опанування і впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, в тому числі основ комп’ютерної графіки, яка позитивно впливає на розвиток творчих здібностей учнів з особливими освітніми потребами. Висвітлено аспекти комп’ютерної графіки, які можна вивчати в допоміжній школі. В роботі досліджуються зміст і структура поняття «інформаційна компетентність вчителя».

В додатках надаються творчі роботи учнів 6-9 класів допоміжної школи, електронна презентація , відеоурок « Малюємо в програмі Paint»


^ Пархоменко Е.Л. «Самореализация творческих способностей учащихся с недостатками развития в процессе использования ИКТ»- Краснолиманская специальная общеобразовательная школа-интернат для умственно отсталых детей (вспомогательная школа), 2011 год – 30 с.


В курсовой работе определено, что важным условием современного образования есть освоение и внедрение информационно-коммуникационных технологий, в том числе основ компьютерной графики, которая положительно влияет на на развитие творческих способностей учащихся с недостатками в умственном и физическом развитии. Освещаются аспекты компьютерной графики, которые можно изучать во вспомогательной школе. В работе исследуется содержание и структура понятия «информационная компетентность учителя».

В дополнениях даются творческие работы учащихся 6-9 классов вспомогательной школы, электронная презентация, видеоурок «Рисуем в программе Paint»


Схожі:

Пархоменко О. Л iconДинамічного планування щодо забезпечення повноти надходжень до державного бюджету
Пархоменко В. М. Розроблення програмного забезпечення системи підвищення кваліфікації персоналу митних органів України за комбінованою...
Пархоменко О. Л iconСписок літератури для дпа, що рекомендована в листі мону, яку ви можете придбати в цнмл
Державна підсумкова атестація. Підсумкові контрольні роботи з математики. 4 клас. Укл. Барна М. М., Онопрієнко О. В., Пархоменко...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи