План навчального проекту icon

План навчального проекту
Скачати 22.21 Kb.
НазваПлан навчального проекту
проекту
Дата конвертації24.09.2012
Розмір22.21 Kb.
ТипДокументи
джерело

ПЛАН НАВЧАЛЬНОГО ПРОЕКТУ

Автор проекту: Дяченко Олена Леонідівна, вчитель початкових класів

Місце проведення: Краснолиманська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для розумово-відсталих дітей (допоміжна школа)

Дата проведення: 2010р.

Назва проекту: «У світі казки чарівної»

Основні питання: Як навчити дітей складати казки?

Як побудувати казку?

Який алгоритм казки?

Розробити рекомендації щодо складання казки.

Стислий опис: між предметний проект, який охоплює завдання декількох предметів державної навчальної програми. Вчитель та діти працюють над проектом в урочний та позаурочний час. Результатом роботи групи може бути: мульти медійна презентація, публікація, а також розробка рекомендацій щодо того, як навчити дітей складати літературні твори – казки – самостійно.

^ Навчальні предмети: українська мова, музика, образотворче мистецтво, трудове навчання.

Класи: 1-4

Державні освітні стандарти та навчальні програми: освітня галузь «Мови і літератури», освітня галузь «Мистецтво».

^ Навчальні цілі та очікувані результати:

І етап – учні ознайомлюються з пропозицією вчителя, ключовими та тематичними питаннями, обирають тему міні-проекту для дослідження. Цілі: учні вчаться виділяти та аналізувати відомості про особливості українських народних казок та казок народів світу.

ІІ етап – об’єднуються в групи за вподобаннями та планують роботу. Цілі: учні навчаються розподіляти ролі у групі, працювати у групі, нести відповідальність за свою частину роботи.

ІІІ етап – учні з вчителем презентують результати роботи у міні-проектах. Цілі: учні вчаться чітко подавати отриману інформацію, оволодівають навичками ораторського мистецтва.

^ Час, необхідний для реалізації навчального проекту: протягом 2-3 місяців.

Вхідні знання та навички дітей: 1. Учні повинні мати попередній досвід щодо відшукування потрібної інформації. 2. Учні повинні мати попередній досвід роботи з літературними творами. 3. Учні повинні мати деякий попередній досвід самостійної роботи в бібліотеці.

^ Матеріали та ресурси.

Обладнання: комп’ютер, цифровий фотоапарат, принтер, сканер, засоби для зв’язку з Інтернетом.

Програмне забезпечення: програми для створення мультимедійних презентацій, програми для створення публікацій, текстовий редактор.

^ Додаткове приладдя: костюми для вистав, ватмани, папір для малюнків, олівці, фарби, клей, матеріали для створення поробок – казкових композицій.

Інше: організація виставки дитячих поробок та малюнків «В гостях у казки».

Диференціація навчання: забезпечити учнів, які потребують допомоги, шаблонами роботи, спланувати для них збільшення часу для виконання роботи, розробити для них алгоритми роботи. Обдарованим учням пропонуються завдання підвищеного рівня складності.

Оцінювання знань та вмінь учнів: форми для оцінювання розробляються для кожного виду діяльності, учні отримують ці критерії оцінювання до початку роботи над проектами для здійснення самооцінки своєї роботи. Для оцінювання використовуються різні форми (тести, завдання тощо).

Ключові слова: фольклор, композиція, літературний герой, позитивний або негативний герой, жанр твору, зачин, кульмінація, кінцівка, приказка.Схожі:

План навчального проекту iconПлан навчального проекту
Краснолиманська загальноосвітня спеціальна школа-інтернат для розумово відсталих дітей
План навчального проекту iconРішення про затвердження проекту «Генеральний план м. Першотравенськ» Розглянувши матеріали проекту «Генеральний план м. Першотравенськ»
Розглянувши матеріали проекту «Генеральний план м. Першотравенськ», враховуючи позитивний висновок, наданий дп «Містобудівний кадастр»,...
План навчального проекту iconУроку: «Етапи навчального проектування» Мета уроку: засвоєння знань про етапи навчального проекту­вання: організаційно-підготовчий, конструкторський, технологічний, заключний
...
План навчального проекту iconФункціонування позашкільного навчального закладу в реалізації обласного проекту
Про затвердження критеріїв оцінки діяльності позашкільних навчальних закладів”, оформлення протоколів експертизи, програму проведення...
План навчального проекту iconПлан роботи практичного психолога (назва навчального закладу) (прізвище, ім’я, по-батькові) на 200 200 навчальний рік
Зміст роботи з учнями (дітьми), педпрацівниками, батьками, адміністрацією навчального закладу
План навчального проекту iconФорма № н 04 (повне найменування вищого навчального закладу ) протокол №
З розгляду дипломного проекту (роботи) студента (ки)
План навчального проекту iconФорма № н 03 (повне найменування вищого навчального закладу) довідка-виклик для виконання дипломного проекту (роботи)
Керівникові
План навчального проекту iconПлан роботи керівника навчального закладу з охорони праці та безпеки життєдіяльності на серпень-вересень Оформлення акта підготовки закладу до нового навчального року
Оформлення актів-дозволів на експлуатацію кабінетів, майстерень, спортивних залів до роботи в новому навчальному році
План навчального проекту iconУ системі позашкільної освіти
План являє собою документ, в якому відбиті тема, концепція, зміст та результати конкретного навчального заняття. При проведенні відкритого...
План навчального проекту iconII. Поурочний план розподілу навчального матеріалу нмк “English 10”

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи