Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу icon

Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу
Скачати 166.39 Kb.
НазваНаказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу
Дата конвертації15.04.2013
Розмір166.39 Kb.
ТипНаказ
джерело


ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

МЕЛІТОПОЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


НАКАЗ

22.02.2013 №113


Про результати перевірки

звернення батьків 2-го класу


З метою розгляду звернення батьків 2-го класу (вх. 08.02.2013 № Ко 242) та на виконання наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту 11.02.2013 № 88 «Про створення комісії відділу освіти, молоді та спорту щодо розгляду звернення», комісією відділу освіти, молоді та спорту в період з 12- 25 лютого 2013 року було здійснено перевірку наведених у зверненні фактів, про що складено відповідну довідку.

Розгляд звернення проводила комісія у кількості 7 спеціалістів відділу освіти, молоді та спорту, які забезпечили перевірку стану організації навчально-виховного процесу та його результативність, а саме: об’єктивного оцінювання рівня навчальних досягнень учнів, організацію методичної роботи з педагогічними кадрами та якість внутрішкільного контролю адміністрації щодо об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. згідно з програмним забезпеченням та календарним плануванням. Комісія показала, що управлінська діяльність закладу освіти щодо організації методичної роботи з педагогічними кадрами, організації навчально-виховного процесу з учнями 2 класу та викладання української мови, математики, історії, географії в 6 класі проводиться відповідно до основних положень Державного стандарту.

За підсумками розгляду встановлено, що учнями 2 класу, вчитель ( Тупік Л.Ю.) досягнуто задовільних результатів з питань формування загально- навчальних умінь і навичок . Адміністрацією школи здійснюється системний контроль роботи вчителів початкових класів, що підтверджується відповідними довідками та наказами: 28.12.2012 № 239 "Про результати перевірки техніки читання учнів 2-4 класів"; 30.11.2012 № 222 "Про підсумки перевірки класних журналів"; 28.12.2012 № 236 Про результати перевірки стану ведення щоденників учнів 2-10 класів.

Вчителями: історії (Мироненко Н.В.), математики (Турко І.П.), української мови (Прудивус М.К.), які викладають в 6 класі, в повному обсязі виконуються навчальні програми з української мови, математики та історії. Об’єктивність знань учнів 6 класу з української мови, математики та історії оцінюється відповідно до Критеріїв. Комісією було проведено контрольні роботи з історії, української мови, математики. Звірено результати контрольних робіт з тематичними контрольними роботами, значних розбіжностей не встановлено. Стан викладання української мови, математики та історії постійно вивчається та узагальнюється адміністрацією закладу.

Основні нормативно-правові документи, які регулюють діяльність загальноосвітнього навчального закладу, відповідають заявленому типу і статусу навчального закладу.

Перевірка показала, що в класах, які підлягали перевірці, забезпечується ефективність управлінських рішень щодо об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів. Ведення ділової документації, щодо забезпечення об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів (навчальний план, книга наказів, книга педагогічної ради, книга нарад при директорові, довідки щодо об’єктивного оцінювання навчальних досягнень учнів, журнали, зошити контрольних робіт, програми) на належному рівні. Стан програмового забезпечення та календарного планування предметів початкового ступеню в повній мірі відповідають вимогам. Стан організації методичної роботи відповідає вимогам. Підтвердження фактів щодо звернення батьків 2 класу не виявлено.

Виходячи з вище викладеного,


НАКАЗУЮ:

1.Затвердити довідку про результати вивчення комісією звернення (додаток ).

2.Директору Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. (Ткаченко В.В.):

2.1.Результати вивчення комісією звернення взяти до відома.

2.2.Розглянути та проаналізувати результати вивчення звернення на батьківських зборах.

До 01.03.2013.

2.3.Розробити систему роботи адміністрації та педагогічного колективу щодо формування позитивного іміджу Семенівської ЗШ І-ІІІ ступенів серед батьків та громадськості Семенівської сільської ради.

До 01 04.2013.


3.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Начальник Т.М.Безбородих


Фокіна

43 13 97


Чай І.Г.


Аркуш погодження додається


Додаток

до наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту Мелітопольської РДА

22.02.2013 № 113


^ Довідка

про підсумки розгляду звернення батьків учнів 2 класу

Семенівської ЗШ І-ІІІ ст.

Мелітопольської районної ради Запорізької області


З метою до звернення батьків 2-го класу (вх. 08.02.2013 № Ко 242) та на виконання наказу начальника відділу освіти, молоді та спорту 11.02.2013 № 88 «Про створення комісії відділу освіти, молоді та спорту щодо розгляду звернення», було здійснено перевірку наведених в зверненні фактів.

Розгляд звернення проводила комісія у кількості 7 спеціалістів, які забезпечили перевірку об'єктивного оцінювання навчальних досягнень учнів, якість внутрішкільного контролю адміністрацією щодо організації методичної роботи з педагогічними кадрами, організації навчально-виховного процесу з учнями 2 класу та викладання української мови, математики, історії, географії в 6 класі відповідно до основних положень Державного стандарту. Перевірено ділову документацію Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. щодо організації навчально-виховного процесу, забезпечення об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів та відповідного рівня знань учнів (навчальний план, книгу наказів, книгу педагогічної ради, книгу нарад при директорові, довідки щодо об’єктивного оцінювання навчальних досягнень учнів, журнали 2 та 6 класу, зошити контрольних робіт, щоденники, виконання навчальних програм, роботу методичного об’єднання вчителів початкових класів, книгу внутрішкільного контролю). Комісією відділу освіти, молоді та спорту були розглянуті письмові пояснення адміністрації Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. (Ткаченка В.В., Прудивус М.К., Кобінчук О.М.), вчителя початкових класів (Тупік Л.Ю.), вчителя історії (Мироненко Н.В.).

В ході перевірки встановлено, що методична робота з педагогічними кадрами Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. здійснюється у відповідності до діючої нормативної бази та з урахуванням наявного кадрового потенціалу закладу.

Наказом по школі відповідальною особою за організацію методичної роботи призначена заступник директора з навчальної роботи Прудивус Марина Костянтинівна.

В ході перевірки було встановлено, що програмовий матеріал викладається в повному обсязі, відповідно до календарно-тематичного планування. Календарні плани вчителів складені відповідно до вимог. Зміст та кількість контрольних робіт відповідають вимогам програми та віковим особливостям учнів.

При аналізі рівня навченості учнів протягом 3-х років встановлено, що педагоги та адміністрація школи відслідковують резерв учнів достатнього та високого рівня, залучають їх до участі в інтелектуальних змаганнях, використовують інтерактивні технології на уроках.

Була проведена перевірка організації навчально-виховного процесу з учнями 2 класу, вчитель-класовод Тупік Людмила Юріївна.

Тупік Людмила Юріївна досвідчений педагог, закінчила в 1979 році Бориславське педагогічне училище, спеціальність за дипломом «вчитель початкових класів», стаж роботи 33 роки. Вчитель очолює шкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів.

Календарні плани вчителя складено з урахуванням вимог програми, у них передбачені проведення контрольних робіт, тематичне оцінювання навчальних досягнень учнів. На час перевірки вчителя Програма 2 класу виконана як за кількістю годин так і за кількістю проведених контрольних робіт. Кількість контрольних робіт, тематичного оцінювання відповідає «Вимогам щодо ведення класного журналу в 1-4 класах загальноосвітніх навчальних закладів», методичним рекомендаціям МОН України «Контроль та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи». Записи в класному журналі ведуться своєчасно й охайно, відповідно до вимог.

Стан перевірки зошитів знаходиться на задовільному рівні. Вимоги єдиного орфографічного режиму виконуються. Всі зошити учнів підписані правильно. Систематично ведеться робота над удосконаленням каліграфії учнів. Аналіз перевірки робочих зошитів засвідчує, що існує певна система письмових робіт (домашніх та класних).

Зміст робіт, їх складність відповідають вимогам програм. Обсяг і характер домашніх завдань за рівнем складності відповідають змісту вивченого матеріалу в класі, впроваджується в навчально-виховний процес методика диференційного навчання.

При перевірці щоденників учнів встановлено, що вони ведуться відповідно вимогам (наказ МОН України від 04.10.2005 №1\9-533 «Про додержання вимог щодо використання щоденників та шкільних зошитів у навчально–виховному процесі»), систематично заповнюються та перевіряються вчителем.

Адміністрацією школи здійснюється внутрішньокільний контроль роботи вчителів початкових класів, що підтверджується відповідними довідками, наказами. В 2012-2013 н.р адміністрацією Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. відвідані уроки в 2 класі:

17.10.2012 Читання "Персонажі казок про тварин, їхні вдача, вчинки. Українська народна казка "Дрізд". 19.11.2012 Англійська мова " Свята. Іменники в присвійному відмінку". 11.12.2012 Математика "Вправи та задачі на додавання та віднімання двоцифрових чисел". 20.12.2012 Основи здоров’я "Безпечна поведінка вдома. Користування телевізором, комп'ютером".

В книзі внутрішкільного контролю зроблено висновки: « Тупік Людмила Юріївна завжди реалізує чітко поставлену мету та завдання до кожного уроку. Плани уроків обґрунтовані. В ході своїх уроків спонукає учнів думати, використовує нестандартні форми проведення уроків, ігрові ситуації. Кожен відвіданий адміністрацією урок обговорюється з учителем, завжди прописані зауваження та рекомендації. Учні 2 класу досягли результатів відповідно до вимог навчальної програми.»

Під час перевірки роботи Тупік Л.Ю. було проведено контрольні зрізи знань з окремих предметів та визначено відсоток учнів, які засвоїли навчальні програми на високому і достатньому рівні. Контрольними замірами було охоплено 24 учня 2 класу (89% від кількості учнів 2 класу, які підлягали перевірці). Оцінювання учнів вчитель розпочала з ІІ семестру.

Слід відзначити, що більшість учнів 2 класу (63%) читають згідно з установленими програмою нормами та вище. 50% дітей читають цілими словами, розуміють прочитаний текст. Початковий рівень показав 1 учень (4%).

Перевірка навчальних досягнень з математики здійснювалась у формі комбінованої контрольної роботи. Контрольною роботою з математики перевірялися обчислювальні навички учнів, уміння розв’язувати задачі визначених типів, виконувати обчислення на додавання і віднімання в межах сотні, порівнювати відрізки. Аналіз виконання завдань учнями 2 класу з математики засвідчив, що 33% учнів виконали роботу на достатньому рівні, 33% - на початковому рівні.

За результатами контрольних зрізів у 2 класі, проведених методистом РМК, не виявлено суттєвих розбіжностей з показниками контрольної роботи, яку діти писали 01.02.2013 року.

Аналізуючи ділову документацію педагога встановлено, що записи в журналі робляться своєчасно, відповідно до інструктивно-методичного листа Управління освіти і науки Запорізької ОДА від 21.09.2007 №02-09.2800 «Вимоги щодо ведення класного журналу в 1-4 класах загальноосвітніх навчальних закладів».

Підтвердження фактів щодо звернення батьків 2 класу не виявлено.

Отже: вчителем Тупік Л.Ю. забезпечена реалізація програм початкових класів в повному обсязі, своєчасно та доцільно;

вчитель володіє та дотримується вимог методики початкового навчання та виховання;

внутрішкільний контроль за станом викладання предметів початкової школи системний, своєчасний.

Вивчено стан викладання української мови, математики, історії в 6 класі відповідно до основних положень Державного стандарту.

Так, в 6 класі українську мову, математику та історію викладають:

Прудивус Марина Костянтинівна – має вищу освіту, закінчила Мелітопольський державний педагогічний університет, спеціальність – вчитель української мови та літератури. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії».

Турко Ірина Петрівна – має вищу педагогічну освіту, спеціальність – викладач математики. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання – «старший учитель».

Мироненко Наталія Володимирівна – має вищу освіту, спеціальність – вчитель історії та суспільствознавства. Кваліфікаційна категорія – «спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання – «старший учитель».

Співбесіда з адміністрацією та вчителями навчального закладу засвідчила, що вищезазначені учителі мають високу професійну підготовку, активно впроваджують сучасні інформаційні та інноваційні технології, обізнані з навчальними програмами, вимогами щодо освітньої підготовки школярів на різних рівнях.

Відповідно до вимог діючих програм та з урахуванням методичних рекомендацій МОН України щодо вивчення української мови та літератури, математики та історії в 2012-2013 навчальному році складено календарно-тематичні планування. Плани перевіряються та затверджуються адміністрацією школи. Перевірка учнівських зошитів (контрольних і робочих) показала, що вчителі здійснюють диференційований підхід до учнів, застосовуючи на уроці різні види завдань. Кількість та обсяг класних, домашніх та контрольних робіт відповідає нормам, бали за ведення зошитів виставляються відповідно до Критеріїв оцінювання. Простежується достатня накопиченість поточних оцінок. Тематичні оцінки виставлені об’єктивно.

Контрольними роботами були охоплені учні 6 класу. Перевірка здійснювалась фронтально за традиційною методикою.

З української мови із 26 учнів контрольну роботу (диктант) виконував 21 учень. Відсутні 5 учнів (що складає 19%). Щодо методики проведення диктанту зауважень немає. Для контрольного диктанту були запропоновані тексти, доступні для учнів цієї вікової категорії.

Із 26 учнів за списком 6 класу роботу з математики виконував 21 учень.

Відсутні 5 учнів (що складає 19%).

Щодо методики проведення контрольного зрізу на основі завдань тестового характеру зауважень немає.

Контрольними роботами з історії було охоплено 20 учнів. Відсутні 6 учнів (що складає 23%). Щодо методики проведення контрольного зрізу на основі завдань тестового характеру зауважень немає.

Із завданнями з української мови справилися 38% учнів 6 класу, продемонструвавши знання достатнього та високого рівнів.

Із завданнями з математики справилися 29% учнів, продемонструвавши знання достатнього та високого рівнів.

Із завданнями з історії справилися 65% учнів, продемонструвавши знання достатнього та високого рівнів.

Аналізуючи контрольні роботи учнів, можна зробити висновок, що більшість учнів з успіхом справилися з тестовою частиною роботи.

Виходячи із загальних показників бачимо, що суттєвих розбіжностей в оцінюванні учнів в 2-5 класах та на момент перевірки не виявлено. З української мови розбіжності становлять: % високого та достатнього рівня навченості – ±4, середній бал – ±0,7, кваліметричний показник – ±0,1. З математики: % високого та достатнього рівня навченості – ±7, середній бал – ±0,5, кваліметричний показник – ±0,1. З історії: % високого та достатнього рівня навченості – ±10, середній бал – ±0,7, кваліметричний показник – ±0,1. Навчальні досягнення школярів оцінюються об’єктивно.

Система внутрішкільного контролю охоплює різні види контролю. Питання щодо об’єктивності оцінювання навчальних досягнень учнів, щодо стану викладання окремих предметів систематично виносяться на контроль, розглядаються на педрадах. За результатами проведених перевірок видано накази по школі, аналітичні довідки наявні.

Слід зазначити, що зміст аналітичних довідок в повній мірі відображає навчально-виховний процес та результативність і об'єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів, надається порівняльний аналіз результатів та рекомендації щодо подолання виявлених недоліків.

В книзі педрад протягом 2009-2012 років розглядалися питання підвищення рівня навченості учнів, робота з обдарованими учнями, об'єктивність оцінювання навчальних досягнень учнів, стан викладання предметів інваріантної складової навчального плану, здійснення контролю за відвідуванням школи, аналіз успішності, методична робота.

Адміністрація систематично відвідує уроки вчителів, робить глибокий аналіз, конкретизує рекомендації по усуненню недоліків.

Підтвердження фактів щодо звернення батьків 2 класу не виявлено.

Отже:

навчальні програми з української мови, математики та історії виконуються в повному обсязі;

об’єктивність знань учнів з української мови, математики та історії оцінюється відповідно до Критеріїв;

стан викладання української мови, математики та історії постійно вивчається та узагальнюється адміністрацією закладу.

Роботу з батьками педагогічний колектив і адміністрація навчального закладу намагаються спрямувати на здійснення допомоги у вихованні всесторонньо розвинутої особистості, по закріпленню свідомої дисципліни, в підвищенні успішності і рівня знань учнів. Слід відмітити той факт, що педагогічним колективом Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. приділяється велика увага роботі з батьківською громадськістю. На педраді , яка відбулася в січні 2013 н.р. були розглянуті питання роботи з батьками та поставлені завдання:

-ТГ розробити пам'ятки для вчителів: "Я спілкуюсь з батьками"; -Започаткувати день відкритих дверей; -ТГ розробити рекомендації для батьків та вчителів: « Що потрібно для того, щоб дитині було цікаво в школі»; -Організовувати та проводити родинні свята, спортивні змагання, інтелектуальні ігри, КВН, виставки, конкурси, тощо.

Передбачено проведення загальношкільних батьківських зборів. Тематика батьківських зборів запланована відповідно до вікових особливостей учнів, тобто запропоновано теми для 1 - 4, 5 - 9, 10 - 11 класів. Відповідна робота проводиться з опікунами над дітьми сиротами та дітьми позбавленими батьківської опіки.

З метою вивчення взаємовідносин між вчителем, учнями та батьками, було проведено анкетування батьків учнів 2 класу. В дослідженні взяли участь 22 респонденти. Метод дослідження: закрите анонімне анкетування.

Дослідниками вивчались наступні питання:

  • визначення рівня психологічної та фізичної комфортності учнів в освітньому середовищі;

  • вивчення освітніх потреб і інтересів учнів в урочній діяльності;

  • рівень взаємодії батьків з вчителем.

За даними анкетування батьків, позитивні емоції викликає школа у 95 % учнів 2 класу, 5 % учнів байдуже відносяться до шкільного життя.

Слід зазначити, що більшість (79%) учнів 2 класу, за свідченням батьків, мають достатній рівень комфортності в освітньому просторі.

За даними анкетування можна зробити висновок, що більшість батьків вважають взаємини в класі між учнями дружніми (68%); вчитель має авторитет практично для всіх учнів класу.

Більшість предметів навчального плану, за даними анкетування батьків, зацікавлюють учнів 2 класу, що свідчить про раціональне використання вчителем методів та технологій викладання предметів в початковій школі.

45% опитаних батьків відповіли, що предметів, які би не подобались їх дітям немає.

Половина батьків відповіли, що повноцінне виховання дитини можливо за умови плідної взаємодії школи та сім’ї.

Більшість батьків мають змогу контролювати процес навчання та перебування своїх дітей в школі.

Майже половина батьків (45 %) основними формами спілкування з вчителем називають батьківські збори та участь у справах класу.

Основними шляхами підвищення успішності своїх дітей третина опитаних респондентів (36 %) називають систематичні заняття з ними вдома.

Третина опитаних респондентів не мають проблем, пов’язаних з навчанням та вихованням дітей в школі, 20 % батьків бачать проблеми у індивідуальних особливостях своїх дітей, 10 % - в реаліях сучасної школи (кількість дітей в класі, система оцінювання досягнень учнів).

32% опитаних батьків учнів 2 класу цілком влаштовують існуючі форми їх взаємодії з вчителем, для 23% - відповідь на це питання утруднена, 23% - пропонують вчителю частіше проводити бесіди з батьками про успішність навчання їх дітей.

Половина батьків, які приймали участь в анкетуванні, висловили слова підтримки вчителю, 9% - побажали, при організації навчально-виховного процесу, більше приділяти уваги індивідуальним особливостям учнів, 5% - взаємовідносинам між учнями в класі.

В рамках соціально-психологічного моніторингу умов діяльності Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. проведено анонімне анкетування для учнів 6 класу. В ньому взяли участь 20 учнів.

Основні задачі соціально-психологічної діагностики:

  • виявлення мотивації учнів до навчання;

  • визначення рівня психологічної та фізичної комфортності учнів в освітньому просторі;

  • аналіз взаємовідносин учнів з іншими учасниками навчально-виховного процесу;

  • аналіз збагаченості освітнього середовища;

За результатами анкетування маємо такі показники: 100% учнів задоволені навчальним закладом, в якому навчаються, 55% опитаних задоволені атмосферою, яка панує в ній, але варто відмітити що 40% респондентів взагалі не відповіли на це питання.

Загальна картина мотивації до навчання серед учнів 6 класу Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. така: 50% респондентів відмітили, що одним зі стимулів навчання є думка однокласників, що свідчить про досить високий рівень згуртованості колективу, 45% думка батьків, 25% спираються на думку вчителів.

Позитивно налаштовано по відношенню до школи 100% опитаних шестикласників, негативні емоції школа не викликає ні у кого.

75% респондентів більшою мірою зацікавлені уроками, 15% учнів цікавляться деякими з них, 10% рідко роблять на уроках щось цікаве, варто відмітити, що не виявлено учнів для яких уроки не цікаві взагалі.

80% респондентів задоволені своїми відносинами з іншими учнями класу та класним керівником, це може свідчити про сприятливий соціально психологічний клімат в класі та доброзичливі відносини з класним керівником, 75% задоволені відносинами з батьками, 60% учнів відмітили задоволення від відносин з вчителями.

Біліше половини учнів 6 класу відмітили, що більшість вчителів зуміли зацікавити своїм предметом, але лише 30% респондентів схиляються до такої думки відносно вчителя праці та 15% відносно вчителя біології, що може свідчити про певне напруження у відношеннях класу та вчителів біології та праці.


Виходячи з вищесказаного, рекомендуємо:

1.Затвердити довідку про результати вивчення комісією звернення (додаток ).

2.Директору Семенівської ЗШ І-ІІІ ст. (Ткаченко В.В.):

2.1.Результати вивчення комісією звернення взяти до відома.

2.2.Розглянути та проаналізувати результати вивчення звернення на батьківських зборах.

До 01.03.2013.

2.3.Розробити систему роботи адміністрації та педагогічного колективу щодо формування позитивного іміджу Семенівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

До 01 04.2013.


Довідку складено «22 » лютого 2013 року.


Голова комісії по розгляду звернення _________________ Н.М. Горєва

головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

Заступник голови комісії ________________ М.Є. Карташова

завідуюча районним методичним кабінетом


Члени комісії:

_______________ Т.Г. Фокіна– методист районного методичного кабінету.

_______________ О.В. Чиркіна– методист районного методичного кабінету.

_______________ О.Й. Кралічек - методист районного методичного кабінету.

_______________ А.В. Бабіна- методист районного методичного кабінету.

_______________ О.В Курасова- методист районного методичного кабінету.


З наказом ознайомлені «25» лютого 2013 року


Директор закладу __________ В.В. Ткаченко

Заступник директора з навчально-виховної роботи ___________ М.К. Прудивус

Заступник директора з виховної роботи ____________ О.М. Кобінчук

Вчитель початкових класів ____________ Л.Ю. Тупік

Вчитель історії ____________ Н.В. МироненкоСхожі:

Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу iconНаказ №110 Про створення комісії для вивчення фактів, викладених у зверненні батьків Старопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
Для розгляду звернення батьків Старопокровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів щодо поведінки матері учня 2 класу Палієнка...
Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу iconНаказ №640 м. Вільнянськ Про результати перевірки ефективності використання коштів державного бюджету
Запорізької облдержадміністрації від 13. 12. 2012 №7933. 02/02-1035 «Про результати перевірки ефективності використання коштів державного...
Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу iconПротокол Засідання журі L всеукраїнської олімпіади юних фізиків за підсумками перевірки робіт учнів 11-ого класу 19. 02. 2012 року
Проаналізуваіши результати виконання теоретичного та експериментального турів журі
Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу iconНаказ № с. Максимівка Про результати перевірки використання ікт вчителями комплексу у І семестрі 2012 2013навчального року
Про результати перевірки використання ікт вчителями комплексу у І семестрі 2012 2013навчального року
Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу iconНаказ №138 Про результати перевірки класних журналів
Калинівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів броварського району київської області
Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу iconПравила виїзду неповнолітніх осіб за кордон
України (віком до 18 років), наряду з іншими необхідними паспортними документами супроводжуюча особа надає для перевірки прикордонному...
Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу iconПротокол Засідання журі L всеукраїнської олімпіади юних фізиків за підсумками перевірки робіт учнів 9-ого класу 19. 02. 2012 року
Проаналізуваіши результати виконання теоретичного та експериментального турів журі рішенням апеляційної комісії
Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу iconНаказ №47 Про результати перевірки техніки читання учнів 1-4 класів у ІІ семестрі 2011-2012 навчального року
Згідно з річним планом роботи школи на 2011/2012 н р у травні 2011 року була здійснена перевірка техніки читання у 1-4 класах. Мета...
Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу iconНаказ № Про результати перевірки техніки читання учнів 2-4 класів у І семестрі 2011-2012 навчального року
Згідно з річним планом роботи школи на 2011-2012 н р у грудні 2011 року була здійснена перевірка техніки читання у 2-4 класах. Мета...
Наказ №113 Про результати перевірки звернення батьків 2-го класу iconНаказ №80 од про наслідки перевірки ведення класних журналів та виконання навчальних програм з основ наук
Пісківської, Успенської, Черепівської, Червонослобідської загальноосвітніх шкіл. Результати перевірки засвідчили, що в навчальних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи