Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році
Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році icon

Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році
Скачати 68.39 Kb.
НазваНаказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році
Дата конвертації28.09.2012
Розмір68.39 Kb.
ТипНаказ
джерело

ВІДДІЛ ОСВІТИ ЧУГУЇВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ


НАКАЗ


17.04.2012 №170


Про організацію літнього

оздоровлення та відпочинку

дітей Чугуївського району

у 2012 році


На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження Харківської обасної державної адміністрації від 21.04.10 №250 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у 2010-2015 роках», Програми «Організація оздоровлення та відпочинку дітей на 2012-2016 роки», затвердженої рішенням Чугуївської районної ради від 23 грудня 2011року, з метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої кампанії у 2012 році, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей


НАКАЗУЮ:

 1. Методисту районного методичного кабінету Крициній Л.І.:

  1. Забезпечити своєчасну підготовку і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2012 року.

Квітень 2012 року

  1. Надати інструктивно-методичну допомогу навчальним закладам району щодо організації проведення літньої оздоровчої кампанії у 2012 році.

Квітень 2012 року

  1. Забезпечити контроль за проведенням літньої оздоровчої кампанії у 2012 році.

Травень-серпень 2012 року

  1. Забезпечити контроль за своєчасністю і достовірністю звітності про стан організації та підсумки відпочинку і оздоровлення дітей під час літньої оздоровчої кампанії 2012 року.

Травень-вересень 2012 року

  1. Здійснювати контроль за організацією в дитячих оздоровчих закладах виховного процесу, змістовного дозвілля дітей, роботи гуртків, клубів за інтересами.

Постійно

  1. Провести семінари для учасників оздоровчого процесу з метою підвищення кваліфікації керівників навчальних, дошкільних, позашкільних закладів та педагогічних працівників закладів оздоровлення та відпочинку.

Квітень 2012 року

  1. Надавати звітну інформацію до Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, Чугуївської рай СЕС.

Квітень-вересень 2012 року

 1. Головному спеціалісту відділу освіти райдержадміністрації Чумак Л.О.:

  1. Надати інструктивно-методичну допомогу щодо організації санаторного режиму роботи дошкільним навчальним закладам району.

Травень-серпень 2012 року

  1. Забезпечити контроль за проведенням літньої оздоровчої кампанії у 2012 році у дошкільних навчальних закладах.

Травень-серпень 2012 року

  1. Взяти на контроль збільшення вартості харчування у дошкільних навчальних закладах на 10% у літній оздоровчий період (90 днів).

Червень-серпень 2012 року

  1. Взяти під особистий контроль організацію оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій та створення безпечних умов для їх перебування у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Травень-серпень 2012 року

 1. Директору комунального підприємства «Чугуївський районний дитячий оздоровчий табір «Орлятко» Шевченко І.М.:

  1. Забезпечити підготовку позаміського закладу оздоровлення та відпочирку до роботи в літній період, проведення ремонтних робіт та своєчасного його відкриття.

Квітень-травень 2012 року

  1. Здійснити своєчасний та якісний підбір кадрів для роботи в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку.

Травень-серпень 2012 року

 1. Інженеру з охорони праці відділу освіти райдержадміністрації Герасимовій Н.І. забезпечити контроль за дотриманням дитячими закладами оздоровлення та відпочинку вимог законів України «Про охорону дитинства», «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення», «Про пожежну безпеку», за створенням належних умов для охорони життя і здоров’я

дітей, за дотриманням санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, купання у водоймах, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

Постійно

5. Директору об’єднання шкільних їдалень Токаревій В.П.:

5.1. Забезпечити інструктивно-методичну допомогу щодо організації якісного харчування та контроль за станом харчування дітей у дитячих закладах відпочинку та в дошкільних навчальних закладах у літній період 2012 року.

Квітень-серпень 2012 року

5.2. Організувати харчування дітей з урахуванням виконання норм на основні продукти харчування на один дітодень у дитячих закладах відпочинку.

Травень-серпень 2012 року

 1. Головному бухгалтеру відділу освіти райдержадміністрації Півоваровій І.М.:

  1. Здійснювати контроль за використанням виділених з районного бюджету коштів на організацію харчування дітей згідно з затвердженими грошовими нормами харчування та цільовим призначенням.

Травень-серпень 2012 року


  1. .Узагальнювати фінансові звіти дитячих закладів відпочинку щодо харчування дітей під час оздоровчої кампанії 2012 року.

До 10 липня 2012 року

 1. Керівникам навчальних закладів району:

  1. Забезпечити максимальне охоплення дітей і підлітків різними формами відпочинку та оздоровлення.

Травень-серпень 2012 року

7.2. Вжити заходів до організації на базі навчальних закладів таборів з денним перебуванням та забезпечити дотримання в них належного догляду за дітьми, режиму харчування, прогулянок, а також відповідну виховну, фізкультурно-спортивну та культурно-екскурсійну роботу; передбачити зміцнення матеріальної бази навчальних закладів, на базі яких будуть функціонувати такі табори.

Травень-червень 2012 року

7.3. Провести підготовчу роботу по забезпеченню необхідних санітарно-гігієнічних умов для відпочинку дітей влітку 2012 року та отримати Акти санітарно-епідеомологічного обстеження в Чугуївській рай СЕС на функціонування дитячих закладів відпочинку.

До 20 травня 2012 року

7.4. Приділити особливу увагу створенню найкращих умов для літнього відпочинку та оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які потерпіли від наслідків Чорнобильської катастрофи, дітей працівників, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей.

Травень-серпень 2012 року

  1. Сприяти зайнятості в літній період дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Травень-серпень 2012 року

  1. Активізувати роботу педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів щодо організації змістовного дозвілля дітей під час канікул шляхом розробки планів роботи на літні канікули та забезпечити їх виконання.

Травень-серпень 2012 року

  1. Включити до планів роботи навчальних закладів на літні канікули заходи з еколого-натуралістичного, туристсько-краєзнавчого, науково-технічного, художньо-естетичного, фізкультурно-спортивного напрямів позашкільної освіти, сприяти участі в них учнівської молоді та відвідування дітьми виставок, театрів, музеїв, а також проведення туристичних подорожей по району, області з метою ознайомлення історичного минулого своєї країни.

Травень-серпень 2012 року

  1. Забезпечити виконання заходів щодо формування у дітей навичок здорового способу життя через залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом, раціонально використовувати для цього матеріально-технічну базу фізкультурно-спортивих організацій, ігрові та спортивні майданчики.

Травень-серпень 2012 року

  1. Забезпечити дотримання у дитячих закладах відпочинку та оздоровлення належних умов щодо охорони життя і здоров’я дітей, якісного харчування, дотримання санітарних, протипожежних правил, правил порядку проведення екскурсій, походів, купання у водоймах, безпеки дорожнього руху, правил перевезення дітей автомобільним та іншими видами транспорту.

Травень-червень 2012 року

  1. Покласти відповідальність на директорів закладів відпочинку, вихователів та інших працівників за охорону життя і здоров’я дітей, приділяти особливу увагу профілактиці дитячого травматизму, запобіганню нещасним випадкам під час відпочинку та оздоровлення дітей.

Травень-серпень 2012 року

  1. Забезпечити контроль за медичним обслуговуванням дітей у дитячих закладах відпочинку та оздоровлення.

Травень-червень 2012 року

  1. Вжити заходів щодо залучення додаткових коштів від суб’єктів підприємницької діяльності, підприємств, громадських організацій для фінансування літнього відпочинку та оздровлення дітей.

Квітень-травень 2012 року

  1. Подати статистичні звіти до відділу освіти райдержадміністрації.

До 15 червня 2012 року

 1. Керівникам позашкільних навчальних закладів:

  1. Надавати постійну практичну і методичну допомогу дитячим закладам відпочинку та оздоровлення в організації змістовного відпочинку та дозвілля дітей під час проведення оздоровчої кампанії 2012 року.

Травень-серпень 2012 року

  1. Спланувати та організувати виїзди педагогічних працівників з метою надання методичної, практичної та організаційної допомоги дитячим закладам оздоровлення та відпочинку у проведенні культурно-масових і спортивних заходів, гурткової роботи, організації оздоровлення та відпочинку дітей, учнівської молоді.

Червень-серпень 2012 року

  1. Ужити заходів для організації та відпочинку вихованців шляхом проведення змагань, зльотів, експедицій, туристичних подорожей, конкурсів, концертів, літніх шкіл МАН, участі у всеукраїнських заходах тощо.

Червень-серпень 2012 року

  1. Скласти плани роботи позашкільних навчальних закладів та розклад роботи гуртків на літній період та надати до відділу освіти райдержадміністрації.

До 17 травня 2012 року

 1. Методисту районного методичного кабінету Крициній Л.І. ознайомити з наказом керівників навчальних, дошкільних закладів та позашкільних установ.

 2. Розмістити наказ на офіційному веб-сайті відділу освіти райдержадміністрації.

 3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.Начальник відділу освіти В.В.Коростельов


Крицина, 2-21-64


Візи:

Заступник начальника відділу освіти

райдержадміністрації Л.М.Волосенко


Юрист відділу освіти

райдержадміністрації П.В.Ігольник


З наказом ознайомлені:

Головний бухгалтер відділу освіти

райдержадміністрації Півоварова І.М.

Методист районного методичного кабінету

райдержадміністрації Крицина Л.І.

Головний спеціаліст відділу освіти

райдержадміністрації Чумак Л.О.

Директор комунального підприємства

«Чугуївський районний дитячий оздоровчий

табір «Орлятко» Шевченко І.М.

Директор об’єднання шкільних їдалень Токарева В.П.

Інженер з охорони праці відділу освіти

райдержадміністрації Герасимова Н.І.Схожі:

Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році iconНаказ №344 Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році
Міністерства освіти і науки України від 12. 04. 2013 №436 „Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у...
Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році iconНаказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків у 2011 році
Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків у 2011 році
Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році iconРозпорядження від 16. 05. 2011 р. №62-ар Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей району у 2011 році
Затвердити склад постійної районної координаційної ради з питань організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей Хотинського...
Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році iconНаказ №158 Про організацію оздоровлення дітей-сиріт І дітей, Позбавлених батьківського піклування
«Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків у 2011 році», районної Комплексної програми розвитку освіти...
Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році iconНаказ № Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків у 2012 році
Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків у 2012 році
Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році iconРішення від "" березня 2013 р. № Про організацію оздоровлення та літнього відпочинку дітей у 2013 році в м. Вільногірськ
Дніпропетровської області начальника відділу освіти Зіненко Л. О. про організацію оздоровлення та літнього відпочинку дітей у 2013...
Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році iconРішення від 14 березня 2013 року м. Вільногірськ №112/0/7-13 Про організацію оздоровлення та літнього відпочинку дітей у 2013 році в м. Вільногірськ
Дніпропетровської області-начальника відділу освіти Зіненко Л. О. про організацію оздоровлення та літнього відпочинку дітей у 2013...
Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році iconНаказ №299 -о / 06-о (мер.) " 14 " травня 2013 року м. Ужгород Про організацію медико-санітарного забезпечення літнього оздоровлення І відпочинку дітей у 2013 році
України від 17. 04. 2013 №11 «Про санітарне та епідемічне забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році» з метою медико-санітарного...
Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році iconПро організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році
З метою належної підготовки та проведення заходів з оздоровчої літньої кампанії у 2013 році, додержання законодавства у сфері оздоровлення...
Наказ №170 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чугуївського району у 2012 році iconНаказ №39 Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в доз „Веселка в 2012 р
Про організацію літнього відпочинку та оздоровлення дітей в доз „Веселка” в 2012 р
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи