Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р icon

Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р
Скачати 66.39 Kb.
НазваНаказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р
Дата конвертації31.10.2012
Розмір66.39 Kb.
ТипНаказ
джерело

ШЕЛЕСТІВСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

(ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ –

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД)

КОЛОМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Н А К А З

01.09.2012

с. Шелестове
Про відповідальність за збереження життя і здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н.р.


Згідно з Положенням про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки №563 від 01.08.2001 року та зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 20.11.2001 року за №969/6160, з метою забезпечення у школі безпечних умов для проведення уроків, позакласних та позашкільних заходів


НАКАЗУЮ:


 1. Педагогу-організатору Литвин Н.С. та завідувачу господарством Мисько М.В.:

1.1. Організувати вивчення учителями і технічним персоналом школи Інструкції з техніки безпеки, у своїй практичній діяльності керуватися зазначеним вище Положенням.

1.2. Щоденно контролювати виконання правил та інструкцій з техніки безпеки на кожному робочому місці.

 1. Відповідальними за створення здорових та безпечних умов здійснення навчально-виховного процесу, дотримання правил охорони праці, норм виробничої, пожежної та санітарної безпеки призначити педагога-організатора Литвин Н.С. та завгоспа Мисько М.В.

 2. Відповідальними за роботу зі створення здорових і безпечних умов для проведення позакласних та позашкільних заходів призначити педагога-організатора Литвин Н.С. та завгоспа Мисько М.В.

 3. Відповідальними за створення здорових і безпечних умов під час організації роботи в кабінеті інформатики призначити вчителів інформатики Янжулу В.М., Артамонову Н.М. та завгоспа школи Мисько М.В.

 4. Відповідальним за організацію роботи з охорони праці, проведення заходів щодо запобігання травматизму та професійним захворюванням працівників школи, дотримання норм техніки безпеки під час експлуатації виробничого та енергетичного обладнання, машин і механізмів, за стан пожежної безпеки, використання та збереження електроенергії призначити завгоспа Мисько М.В.

 5. Відповідальними за безпечний стан робочих місць, обладнання, приладів, інструментів, спортивного інвентарю призначити в:
- кабінеті фізики та майстерні

- Янжулу О.М.;

- кабінеті хімії і біології

- Завгороднього С.І.;

- кабінеті інформатики

- Янжулу В.М., Артамонову Н.М.;

- в спортивному та тренажерному залах

- Пєтухова В.Г., Довгого С.О., Довгу Н.В., Пащенко Л.А., Дугу С.П., Пономаренко Н.В.

- в кабінеті «Захисту Вітчизни»

- Пєтухова В.Г.
 1. Призначити відповідальними за роботу з попередження дитячого травматизму та охорону здоров’я учнів:
на уроках трудового навчання та технологій

- Янжулу О.М.; Григор’єву Т.М., Пономаренко Н.В., Довгу Н.В., Дугу С.П., Пономаренко Т.Б.;

на уроках фізики

- Янжулу О.М.;

на уроках хімії і біології

- Завгороднього С.І.;

на уроках інформатики

- Янжулу В.М., Артамонову Н.М.;

на уроках фізкультури та при проведенні спортивних змагань

- Пєтухова В.Г., Довгого С.О., Довгу Н.В., Пономаренко Т.Б., Дугу С.П., Пономаренко Н.В.

при проведенні практичних занять з курсу «Захист вітчизни»

- Пєтухова В.Г., Довгого С.О.
 1. Відповідальним за дотримання норм протипожежної безпеки в будівлях і спорудах, справність засобів пожежегасіння та укомплектованість ними школи призначити завгоспа Мисько М.В. Доручити ведення журналу обліку засобів пожежегасіння та забезпечення їх належного стану.

 2. Відповідальним за зберігання медично-санітарних книжок працівників школи та проходження медичного огляду працівниками школи згідно Порядку, затвердженного наказом МОЗ України від 21.05.2007 р. № 246 п.2.16, та відповідні записи в них призначити – Крамарь О.В.

9.1. Організувати своєчасне проходження медичного огляду всіма працівниками школи.

10. Педагогу-організатору Литвин Н.С. та завідувачу господарством Мисько М.В.:

10.1. Спланувати навчання працівників з питань організації роботи з охорони життя та здоров’я учнів.

10.2. Визначити порядок навчання учнів правил дорожнього руху, пожежної безпеки, поведінки на вулиці та на воді, поводження з колючими і ріжучими предметами, вибуховими та отруйними речовинами, вогнепальною зброєю.

10.3.Організувати розробку інструкцій з техніки безпеки для всіх видів обладнання та робіт під час занять у кабінетах фізики, хімії-біології, транспортної справи, обслуговуючої праці, «Захисту Вітчизни», інформатики, спортивному та тренажерному залах.

10.4.Вести журнал інструктажу на робочому місці у школі всіх ступенів.

10.5.Забезпечити проведення на першому уроці 2012/2013 н.р. у кожному класі інструктажу з техніки безпеки і поведінки у навчальному кабінеті з відповідного предмета.

 1. Педагогу-організатору Литвин Н.С. забезпечити неухильне виконання Законів України «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення в частині проведення відповідної роботи з профілактики всіх видів дитячого травматизму.

 2. Спільно з класоводами та класними керівниками забезпечити дотримання учнями правил поведінки та гігієни під час обідів у їдальні.

 3. Завгоспу школи Мисько М.В.:

13.1. Вести журнал інструктажів на робочому місці кожного технічного працівника школи.

13.2. Спільно з комісією з охорони праці профспілкового комітету підготувати перелік заходів з охорони праці для включення його до річного плану роботи школи на новий навчальний рік.

13.3. Забезпечити кабінети необхідним протипожежним інвентарем, засобами індивідуального захисту (халати, окуляри, рукавиці).

 1. Учителям фізичної культури Пєтухову В.Г., Довгому С.О., Пономаренко Н.В., Довгій Н.В., Дузі С.П., Пономаренко Т.Б., учителям курсу «Захист Вітчизни» Пєтухову В.Г. та Довгій Н.І.:

14.1. Не допускати використання на уроках нестандартного несправного обладнання та порушення Правил ТБ.

14.2. Неухильно дотримуватись нормативності порядку звільнення учнів від занять фізичною культурою, зарахування до спеціальних і підготовчих медичних груп.

14.3. Забезпечити дотримання діючого законодавства при організації фізичного виховання дітей, яких віднесено за станом здоров’я до спеціальної медичної групи.

14.4. Передбачити диференційоване проведення занять фізичною культурою для дітей різних медичних груп з використанням спеціальних програм.

 1. Учителям фізики, інформатики, хімії, трудового навчання, технологій (Янжулі О.М., Янжулі В.М., Завгородньому С.І., Пономаренко Н.В., Довгій Н.В., Дузі С.П., Пономаренко Т.Б.) перед початком самостійної роботи учнів обов’язково проводити інструктаж по Правилам безпеки, про безпечні прийоми праці, підготовку і прибирання робочого місця, здійснювати перевірку рівня засвоєння учнями Правил техніки безпеки.

 2. Класним керівникам та класоводам:

16.1. Активізувати роботу з батьками, приділяти більше уваги удосконаленню форм роботи з батьківською громадськістю по збереженню життя і здоров’я дітей в позаурочний час.

16.2. Нести особисту відповідальність за життя та збереження здоров’я учнів під час навчання.

16.3. Категорично заборонити користуватися учням школи мобільними телефонами під час навчально-виховного процесу.

16.4. Постійно проводити відповідну роботу з учнями щодо уникнення випадків перебування учнів в навчальний час за територією школи. Особливо звернути увагу на недопустиме перебування учнів на ст. Коломак. Розробити схему безпечного маршруту дітей від дому до школи.

 1. Усьому колективу школи:

17.1. Сумлінно виконувати цей наказ і забезпечувати безпечне перебування учнів у школі та поза її межами.

 1. Черговому вчителеві доповідати адміністрації школи за кожен випадок порушення Правил ТБ та випадки дитячого травматизму.

 2. Інструктаж учнів з техніки безпеки проводити відповідно до наказу про техніку безпеки з обов’язковою реєстрацією його у таких документах:

- у класних журналах (у разі проведення занять згідно з навчальним планом);

- у спеціальному журналі (у разі проведення позакласних та позашкільних заходів).

 1. Розглядати питання безпеки життєдіяльності дітей та попередження усіх видів дитячого травматизму на нарадах при директорові (протягом року).

 2. Зміст цього наказу довести до відома усіх співробітників школи під підпис.

 3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


^ В.о.директора Шелестівського НВК С.В.Гречко


З наказом ознайомлені :

Янжула М.М. _______

Пономаренко Т.Б. ________

Довга Н.І. _______

Лупа З.С. _______

Завгородня О.М. _______

Артамонова Н.М. _______

Янжула О. М. _________

Левонюк М.М. _________

Зайцева В.Л. _________

Пєтухов В.Г. _________

Завгородня О.О. _________

Завгородній С.І. __________

Григор’єва Т.М. _________

Пономаренко Н.В. __________

Довга Н.В. __________

Литвин Н.С. __________

Криворучко Н.Г. __________

Янжула В.М. _________

Торянська Н.М. __________

Дуга С. П. ___________


Рибалко Н.С. _________

Бондаренко В.П. ________

Пащенко Н.Д. ________

Поклонська О.В. ________

Мирошник С.М. ________

Бондаренко В.П. __________

Рибалко Л.С. __________

Вус М.О. __________

Мисько М.В. __________

Ільченко Н.А. ____________

Заєць С.І. ____________

Вознюк Т.М. ____________

Криворучко Н.М. ____________

Сватенко Н.М. ____________Схожі:

Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р iconРішення про призупинення навчально-виховного процесу
За даними Українського гідрометеорологічного центру Міністерства надзвичайних ситуацій України з 28 січня по 6 лютого цього року...
Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р iconНаказ №225 Про затвердження заходів щодо безпеки життєдіяльності учасників навчально виховного процесу під час літніх канікул в закладах освіти району
На виконання листа Головного управління освіти І науки Харківської обласної державної адміністрації від 14. 05. 2012 №01-12/2553...
Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р iconНаказ №63 Про стан охорони праці, розслідування нещасних випадків серед учасників навчально-виховного процесу в закладах освіти міста за 2012 рік
«Про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально – виховного процесу в освітніх закладах» та Порядку розслідування...
Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р iconНаказ №476 Про організацію навчально- виховного процесу в 2011-2012 навчальному році
України від 21. 07. 2011 №1/9-556 «Щодо організації навчально- виховного процесу в 2011-2012 навчальному році» та з метою організованого...
Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р iconНаказ №73 м. Костянтинівка Про участь у формуванні електронного навчально-методичного комплексу з питань євроінтеграції навчальних закладів Костянтинівського району у 2012-2013 навчального року
Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 28. 01. 2013 №54/02 «Щодо формування електронного навчально-методичного...
Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р iconНаказ №4 9 8 а м. Вільнянськ Про убезпечення порядку проведення навчально-виховного процесу в закладах освіти району
Зош в результаті чого була травмована (падіння з спортивної гімнастичної стінки) вихованка групи та з метою підвищення рівня ефективності...
Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р iconНаказ №436 від 12. 08. 11 р м. Добропілля Про організацію навчально виховного процесу в 2011 2012 навчальному році
України від 05. 08. 2011 №476 «Про організацію навчально – виховного процесу в 2011 – 2012 навчальному році» та з метою організованого...
Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р iconПоложення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах І закладах освіти, затверджено наказом мону від 01. 08. 2001 №563
З метою попередження надзвичайних ситуацій в установах та закладах освіти області, запобігання нещасних випадків серед учасників...
Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р iconПоложення про порядок розслідування нещасних випадків, що сталися під час навчально-виховного процесу в навчальних закладах та ін
Охорона праці – це система правових, соціально-економічних, організаційно – технічних, санітарно – гігієнічних І лікувально – профілактичних...
Наказ № Про відповідальність за збереження життя І здоров’я учасників навчально-виховного процесу в школі на 2012/2013 н р iconНаказ №98-о Про організацію навчально-виховного процесу у 2013/2014 навчальному році
«Про організацію навчально-виховного процесу в навчальних закладах міста у 2013/2014 навчальному році» та з метою забезпечення організованого...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи