Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас icon

Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас
Скачати 79.83 Kb.
НазваКалендарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас
Дата конвертації01.11.2012
Розмір79.83 Kb.
ТипУрок
джерело

Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 класп\п

Дата

Зміст уроків

Примітки

І СЕМЕСТР

ВСТУП

1
Економічні, соціальні та політичні перетворення у повоєнному світі та основні тенденції суспільного розвитку у другій половині ХХ – початку ХХІ ст.

Світові інтеграційні та глобалізаційні процеси, їх спричиненість, прояви та наслідки
^ Країни Західної Європи (1945 – поч. ХХІ ст.)

2
Наслідки Другої світової війни для провідних країн Західної Європи. План Маршалла. Початок європейської економічної інтеграції.
3
Німеччина. Створення ФРН і НДР. Німецьке “економічне диво”. Об’єднання Німеччини. Українсько-німецькі відносини.
4
^ Велика Британія. Внутрішня і зовнішня політика лейбористських та консервативних урядів у 40 – 70-х рр. ХХ ст. Трансформація Британської колоніальної імперії. Тетчеризм.. “Третій шлях” Т. Блера. Сучасне становище у країні.
5
Франція. Соціально-економічний та політичний розвиток Четвертої Республіки. Становлення П’ятої Республіки. Травневі події 1968 р. Ш. де Голль. Франція наприкінці ХХ – на початку ХХІ ст.. Взаємини Франції з Україною.
6
Італія. Проголошення республіки. Італійське “економічне диво”. Державна програма боротьби з мафією. Соціально-економічний і політичний розвиток країни наприкінці ХХ- на поч. ХХІ ст.
7
Інтеграційні процеси в Європі наприкінці ХХ- на поч ХХІ ст. – здобутки та проблеми.
8
Контрольна робота. Узагальнення та контроль знань з теми.

Тематична

^ СРСР. Нові незалежні держави

9
Наслідки Другої світової війни. Відбудова економіки. Завершення епохи Сталіна. Загострення політичної боротьби після смерті Сталіна. “Хрущовська відлига”.
10
Роки “брежнєвського застою”. (1964 – 1985 рр.). Суспільно-політичне життя країни. Дисидентський рух.
11
Від “перебудови” до розпаду СРСР (1985 – 1991 рр.) Лібералізація суспільного та політичного життя. Антидержавний путч 1991 р. Розпад СРСР. Росія у кінці ХХ – на початку ХХІ ст..
12
Нові незалежні держави Балтії, Закавказзя та Середньої Азії, Білорусь, Молдова. Особливості шляхів історичного розвитку.
13
Контрольна робота. Узагальнення та контроль знань з теми.

Тематична

^ Країни Центральної та Східної Європи. (1945 – поч. ХХІ ст.)

14
Становлення прорадянських режимів у Польщі, Угорщині, Болгарії, Румунії, Чехословаччині, Югославії. Утворення системи світового соціалізму. Кризові явища 60 – 70-х рр. ХХ ст.
15
Демократичні революції , особливості їх здійснення. Політичні, економічні та соціальні трансформації посткомуністичного суспільства.
16
Роль країн Центральної та Східної Європи в сучасних міжнародних відносинах.
17
Контрольна робота. Узагальнення та контроль знань з теми.

Тематична

Залік №1

І семестр
ІІ СЕМЕСТР

^ Розвиток провідних країни Азії, Африки та Латинської Америки в др. пол. ХХ - на поч. ХХІ ст.

18
Розпад світової колоніальної системи. Етапи деколонізації. Шляхи розвитку незалежних держав. Нові індустріальні країни.
19
Японія. Повоєнне реформування країни. Японське “економічне диво”. Внутрішня та зовнішня політика Японії наприкінці ХХ –

на поч. ХХІ ст.
20
Китай. Проголошення КНР. Соціально-економічні експерименти китайських комуністів. Культ особи Мао Цзедуна. Реформування економіки Китаю наприкінці ХХ на поч. ХХІ ст.
21
Індія. Перемога народів Індії в боротьбі за незалежність. Курс Дж. Неру та І. Ганді у внутрішній та зовнішній політиці. Розвиток Індії наприкінці ХХ - на початку ХХІ ст
22
^ Країни Південно-Східної Азії. Національно-визвольний рух у країнах регіону у повоєнний час. Американо - в’єтнамська війна. “Червоні кхмери” у Камбоджі та їня модель комунізму.
23
^ Країни Африки.. Здобуття незалежності народами континенту. Крах апартеїду на Півдні Африки. Економічний та політичний розвиток Африки наприкінці ХХ - на початку ХХІ ст.
24
Найважливіші події повоєнного розвитку Ірану, Афганістану, Пакистану. Радянсько-афганський конфлікт.
25
Утворення держави Ізраїль.

Близькосхідна проблема та шляхи її врегулювання.
26^ Латинська Америка. Особливості соціально-економічного та політичного розвитку країн регіону в повоєнний час. Варіанти революційного процесу: Кубинська революція, революція в Чилі.


Встановлення конституційного ладу в ряді країн регіону.

Українці в країнах регіону.
^ Міжнародні відносини у другій пол. ХХ ст– на поч.. ХХІ ст.

27Виникнення і розгортання “холодної війни”. Міжнародні кризи і конфлікти у 40 –80-х рр. ХХ ст. Спроби роззброєння: Договір про заборону випробувань ядерної зброї; нарада з питань безпеки і співробітництва в Європі.

28
Кінець “холодної війни”. Нове політичне мислення. Перехід від конфронтації до співробітництва. Внесок України в поліпшення загальної атмосфери безпеки у світі.
29
Контрольна робота. Узагальнення та контроль знань з теми.

Тематична

^ Розвиток культури (1945 – поч. ХХІ ст.)

30
Основні напрямки НТР в др. пол. ХХ ст. та їх вплив на життя пересічного громадянина. Наукові відкриття, поява нових галузей науки, високих технологій, інтеграція науки і виробництва.
31
Зміни в соціальній структурі суспільства, якості життя людей провідних країн світу та країн, що розвиваються. Становлення постіндустріального (інформаційного ) суспільства.
32
Основні тенденції і течії розвитку літератури, образотворчого мистецтва, архітектури, музики, театру, кіно й спорту .


^ Світ на початку ХХІ тисячоліття
33
Оптимальні шляхи подолання світових глобальних проблем: екологічної, демографічної, соціально-економічних проблем людства.
34
Контрольна робота. Узагальнення та контроль знань з теми.

Тематична

35
Повторення та узагальнення вивченого матеріалу за рік.

Залік № 2

ІІ семестр

РічнаСхожі:

Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас iconКалендарно-тематичне планування із всесвітньої історії 9 клас (одинаки)
Вступ. Світ наприкінці хуііі- у ХІХ ст. Періодизація нової історії. Загальна характеристика змін
Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас iconКалендарно-тематичне планування із всесвітньої історії 8 клас
Вступ. Побудова підручника. Хронологічні межі й періодизація. Поняття Нового часу. Політична карта Європи
Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас iconКалендарно-тематичне планування із всесвітньої історії 10 клас
Основні цінності та здобутки індустріальної цивілізації періодизація світового розвитку. Людство у 1900- 1939 рр. ХХ ст. Демографічний...
Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас iconКалендарно-тематичне планування із всесвітньої історії 11 клас
Особливості соціально-економічного та політичного розвитку нових незалежних європейських держав: Польщі, Чехо-Словаччини, Угорщини,...
Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас iconКалендарно-тематичне планування із всесвітньої історії
Вступ. Світ наприкінці хуііі- у ХІХ ст. Періодизація нової історії. Загальна характеристика змін у господарюванні, політичному житті,...
Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас iconКалендарно-тематичне планування з історії України 10 клас
Ознайомлення учнів із завданнями І структурою курсу. Методологія побудови підручника. Додаткова навчальна література та електронні...
Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас iconКалендарно-тематичне планування з історії України 9 клас (одинаки)
...
Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас iconКалендарно-тематичне планування з фізики 12 клас

Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас iconКалендарно-тематичне планування з історії України 12 клас
Завдання І структура курсу. Способи роботи учнів з підручником, додатковою навчальною літературою, електронними та Інтернет-ресурсами....
Календарно-тематичне планування із всесвітньої історії 12 клас iconКалендарно-тематичне планування з біології 10 клас
Лабораторна робота №1. Визначення деяких органічних речовин та їхніх властивостей
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи