План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік icon

План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік
Скачати 52.99 Kb.
НазваПлан роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік
Дата конвертації03.11.2012
Розмір52.99 Kb.
ТипПлан
джерело

План

роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік

І засідання (вересень 2011р.)

 1. Про результати виховної роботи за 2010-2011н. р. Основні напрямки методичної та виховної роботи на 2011-2012 н.р.

(Коломієць Г.С.)

 1. Планування роботи класного керівника.

(Коломієць Г.С.,

Петюр І.І.)

 1. Про стан роботи по дотримання прав дитини, встановлених Загальною декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, прийнятих ООН, Законом України «Про освіту» та активізацією роботи з питання захисту дітей від будь-яких форм насильства.

(Петюр І.І.)

 1. Аналіз працевлаштування випускників школи (2011р.).

(Нинько М.П.,

Романченко О.В.)

 1. Про заходи з охорони здоров’я учнів та запобігання дитячому травматизму.

(Шпак Л.І.)


ІІ засідання ( листопад 2011р.)

 1. Технологія роботи класного керівника з батьками учнів.

(Опошняя Н.М., Марченко Г.П.)

 1. Про стан спільної роботи класного керівника та батьків по попередженню правопорушень серед підлітків. Аналіз відвідування уроків учнями та шляхи здійснення шкільної дисципліни.

(Петюр І.І.,

Коломієць Г.С.)

 1. Як допомогти проблемній дитині.

(Коломієць Г.С.)

ІІІ засідання (лютий 2011р.)

 1. Про джерела конфліктів у системі «педагог – учень»

(Талах І.І.)

 1. Про культуру професійного спілкування класного керівника з учнями.

(Давиденко В.Г.)

 1. Роль класного керівника у життєвому самовизначенні підлітків.

(Опошняя Н.М.,

Талах І.І., Давиденко В.Г.)

Учнівське самоврядування.

 1. Роль класного керівника в роботі учнівського самоврядування.

(Пецик В.М.)

 1. Про підготовку та організацію Вечора зустрічі з випускниками ювілейних років. Створення творчої організаторської групи.

( Петюр І.І.,

Опошняя Н.М.)

ІV засідання (квітень 2012р.)

 1. Класний керівник та профілактика шкідливих звичок серед учнів школи (обмін досвідом).

 2. Роль класного керівника у підтримці дисципліни в класі.

( Марченко Г.В.)

3.Аналіз роботи з дітьми з не благодійних соціальних категорій. Звіт соціального педагога школи /Святослава Ігоровича

4. Про підготовку та проведення урочистого випускного вечора. Створення творчої організаторської групи.

( Петюр І.І.,

Опошняя Н.М.)

5. Про перспективний план виховної роботи на 2012-2013н.р.


Аналіз роботи

Методоб’єднання класних керівників

за 2010-2011н.р.

Методичне об’єднання класних керівників складається з 8 вчителів. Серед них вчителі з вищою категорією – 5,

І категорія – 2,

ІІ категорія – 1,

спеціаліст –


У минулому навчальному році методоб’єднання працювало над проблемою « Формування життєвих компетенцій школяра як запорука успішного розвитку і самореалізації особистості»

Метою роботи педколективу було формування морально духовної, життєво компетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім’янин, професіонал. Велика увага приділяється формуванню в учнів національної свідомості, вихованню любові до рідного краю, свого народу, шанобливого ставлення до його культури, поваги та толерантного ставлення до культури всіх національностей, які проживають в Україні.

Протягом року було проведено 4 засідання, на яких обговорювалася зазначена вище проблема та шляхи її розв’язання.

Також обговорювалися питання соціального захисту учнів, завдання з охорони життя та здоров’я учнів, проблеми національно-патріотичного, правового, морального, естетичного, екологічного виховання учнів, основи взаємодії батьків та класного керівника, класного керівника та учнів, роль класного керівника в організації роботи з обдарованими дітьми, в профілактиці тютюнопаління, алкоголізму та наркоманії серед учнівської молоді, у життєвому самовизначенні підлітків, тощо.

У своїй роботі класні керівники керувалися Законом України «Про загальну середню освіту», Концепцією національного виховання, Концепцією громадянського виховання та Комплексною програмою виховання школярів.

Виховна робота проводилася за різними напрямами: це художньо-естетичне виховання, екологічне, трудове та ін. Але головна увага приділялася національно-патріотичному, правовому та фізичному вихованню, формування громадянської свідомості, власної гідності, естетичних смаків, духовних та розумових здібностей учнів.

Класні керівники приділяли належну увагу питанням правової освіти. На методичному об’єднанні заслуховувалися питання про аналіз відвідування уроків учнями та шляхи зміцнення шкільної дисципліни, стан роботи з попередження правопорушень серед підлітків. Класними керівниками постійно ведеться систематичний контроль за відвідуваннями учнями школи, результати якого реєструються в окремо журналі відвідування уроків.

Питання профілактики правопорушень постійно обговорювалися на годинах спілкування в класах:

 • «Ти і твої права» (10,11 класи)- кл. кер. Опошняя Н.М., Нинько М.П.;

 • «Наші права і обов’язки» (9клас)- кл. кер. Романченко О.В.;

 • «Ти і закон» (8а, 8б класи) – кл. кер. Давиденко В.Т. та Талах І.І.;

 • « З якого віку наступає кримінальна відповідальність» (6,7 класи)- кл. кер. Коломієць Г.С., Марченко Г.П.;

 • «Я і закон» (5клас) – кл. кер. Шпак Л.І.

Восени 2010р. в школі було проведено місячник здорового способу життя, в рамках якого було проведено виставку малюнків та плакатів на тему « Ми за здоровий спосіб життя» (5-11 класи), спортивні змагання «Веселі старти» (Романченко О.В., Єрмак А.І.).

В листопаді 2010року проводилися класні години на тему «Той жах забути неможливо» (до річниці голодомору 1932-1933рр.. в Україні), проводилася акція «Запали свічку», екскурсії до пам’ятника – монумента жертвам голодомору в Києві.

У школі створено і працює шкільна президентська республіка, сформовано шкільний уряд, органи самоврядування в класах, сплановано роботу.

Протягом року здійснювалося екологічне виховання як під час уроків (хімії, біології, географії), так і в позаурочний час.

Так, в жовтні було проведено виставку-конкурс осінніх букетів та композицій «Золота осінь»(5-11класи).

З метою виявлення та підтримки юних талантів та обдарувань, популяризації їхніх досягнень у різних галузях мистецтва, учні школи протягом року брали участь в різних видах творчої діяльності: Конкурси малюнків, плакатів, газет, літературних творів, оглядів художньої самодіяльності, вікторинах тощо, в яких досягли високих результатів.

Також для учнів школи були проведені екскурсії:

1.до міста Переяслава;

 • На Лютіжський плацдарм;

 • До м. Умані;

 • У Київський планетарій;

 • До музею Лесі Українки;

 • До музею М. Рильського…

Особливо слід відзначити роботу в цьому напрямку таких класних керівників, як Опошньої Н.М., Коломієць Г.С., Давиденко В.Г.

Але слід відзначити, що є певні недоліки у виховній роботі школи, класних керівників: форми роботи не відзначилися різноманітністю, переважали бесіди, лекції. Особливу увагу слід звернути класним керівникам на підготовку та проведення годин спілкування з учнями. Не завжди достатньо використовувалися можливості учнівського самоврядування, що дещо звужувало шляхи учнів до самореалізації.

Тому в 2011-2012 н.р. МО класних керівників працюватиме, щоб створити учням широкі можливості для самореалізації, орієнтувати їх на досягнення соціально-корисної мети, відвернути їх увагу від асоціальних форм поведінки.Схожі:

План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи методичного об’єднання класних керівників на 2013 2014 навчальний рік
Про виконання роботи за минулий рік та обговорення плану роботи м/о на поточний навчальний рік
План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи методичного об’єднання класних керівників на 2010 2011 н р. Аналіз роботи мо класних керівників за 2009 2010 н р
В минулому навчальному році мо класних керівників працювало над методичною темою «Розвиток особистості дитини через групові та індивідуальні...
План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік iconПлан творчої лабораторії вчителів початкових класів на 2012-2013 н р. І засідання (вересень) Обговорення І затвердження плану роботи методоб’єднання на 2012-2013 навчальний рік
Аналіз роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів за 2011-2012 навчальний рік
План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи методоб’єднання природничого циклу на 2011 2012 навчальний рік
Аналіз роботи мо вчителів природничого циклу в 2010-2011 навчальному році. (Карякіна А. В.)
План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи методичного об
Аналіз роботи методичного об’єднання у 2011-2012 н р. Обговорення і затвердження плану роботи методоб’єднання на 2012-2013 н р
План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи юр'ївського районного методичного кабінету на 2011 2012 навчальний рік
Заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителі української мови І літератури, зарубіжної літератури, іноземної...
План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік iconМетодичні рекомендації до планування виховної роботи на ІІ семестр 2012-2013 навчальний рік. (Заступник директора з нвр огієнко Л. М. )
Аналіз виховної роботи шмо класних керівників за 2011-2012 навчальний рік. (Заступник директора з нвр огієнко Л. М.)
План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи методичного об’єднання класних керівників на 2012-2013 н р
Підготовка до психолого-педагогічного консиліуму Світлодолинського освітнього округу
План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи районного методичного об’єднання керівників студії образотворчого мистецтва на 2011-2012 навчальний рік
Мета: формувати художньо-естетичну компетентність та розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку у процесі ознайомлення з...
План роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік iconПлан роботи районного методичного об’єднання музичних керівників на 2011-2012 навчальний рік
Надання реальної, діючої допомоги музичним керівникам у розвитку їх майстерності, як поєднання професійних знань, умінь та навичок...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи