Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах icon

Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах
Скачати 239.69 Kb.
НазваНаказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах
Дата конвертації28.12.2012
Розмір239.69 Kb.
ТипНаказ
джерело

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ

Н А К А З


26.10.2012 м. Дніпропетровськ № 898/0/212-12


Про проведення обласного туру

Всеукраїнського огляду-конкурсу на

кращий стан фізичного виховання

в дошкільних навчальних закладах


Відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського огляду – конкурсу кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України
від 11.03.2009 №233 (далі – Всеукраїнський огляд-конкурс) та з метою підвищення якості навчально-виховного процесу з фізичної культури в дошкільних навчальних закладах області


Н А К А З У Ю:


1. Затвердити склад оргкомітету обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу, що додається.

2. Затвердити склад журі обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу в дошкільних навчальних закладах, що додається.

3. Керівникам управлінь, відділів освіти:

3.1. Організувати та провести до 1 лютого 2013 року міські та районні тури Всеукраїнського огляду-конкурсу в дошкільних навчальних закладах.

3.2. Подати заявку на переможців для участі в обласному турі Всеукраїнського конкурсу до кафедри філософії і культури здоров’я Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (далі – ДОІППО) до 1 березня 2013 року.

4. Ректорові ДОІППО Романенкові М.І., начальнику Дніпропетровського обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізвиховання та спорту Міністерства освіти та науки України Бурі Є.О. провести до 1 квітня 2013 року обласний тур Всеукраїнського огляду-конкурсу та подати заявку на переможців до Оргкомітету Всеукраїнського конкурсу.


2


5. Здійснити витрати, пов’язані з організацією та проведенням І та ІІ турів конкурсу за рахунок місцевих бюджетів та залучених коштів спонсорів, меценатів, приватних осіб.

6. При підготовці та проведенні Всеукраїнського огляду-конкурсу керуватися Положенням про проведення Всеукраїнського огляду – конкурсу кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.03.2009 №233.

 1. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на начальника відділу дошкільної освіти, виховної роботи та соціального захисту Ісаєву О.В., контроль – залишаю за собою.Начальник головного

управління освіти і науки

облдержадміністрації О.І.ДЕМЧИК


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ головного управління

освіти і науки облдержадміністрації

26.10.2012 № 898/0/212-12


^ СКЛАД

оргкомітету обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу

на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах


Романенко Михайло Ілліч ректор Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти


Лаврова Лариса Василівна завідуюча кафедри філософії і культури здоров’я Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти


Буря Євгеній Олександрович начальник обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізвиховання та спорту Міністерства освіти та науки України.


Начальник відділу дошкільної освіти,

виховної роботи та соціального захисту О.В.ІСАЄВА


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ головного управління

освіти і науки облдержадміністрації

26.10.2012 № 898/0/212-12


^ СКЛАД ЖУРІ

обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу

на кращий стан фізичного виховання в номінації

«Дошкільний навчальний заклад»


Лаврова Лариса Василівна, голова журі, завідувач кафедри філософії і культури здоров’я Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


Члени журі

Ковбасюк Валентина Сергіївна, завідувачка відділом середньої освіти обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.


Гут Людмила Миколаївна, провідний спеціаліст обласного управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізвиховання та спорту Міністерства освіти та науки, молоді та спорту України.


Купрієнко Валентина Іванівна, завідуюча навчально-методичним відділом дошкільної освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


Клімова Людмила Василівна,методист навчально-методичного відділу дошкільної освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


Міхіна Наталія Олександрівна, методист навчально-методичного відділу дошкільної освіти Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.


Начальник відділу дошкільної освіти,

виховної роботи та соціального захисту О.В.ІСАЄВА


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства освіти і науки України

11.03.2009 № 233


Положення

про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду – конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України


І. Загальні положення

 1. Фізичне виховання учнів дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів є невід'ємною складовою освіти, що забезпечує можливість набуття кожною дитиною необхідних знань про здоров'я та засоби його зміцнення і спрямоване на формування в неї стійких мотивацій до занять фізичною культурою і спортом та ведення здорового способу життя.

 2. Актуальними питаннями сьогодення є реформування системи фізичного виховання в державі, створення відповідних умов для безпечного та якісного проведення занять з фізичної культури та спортивно-масових заходів. впровадження сучасних ефективних форм і методів організації процесу фізичного виховання в навчальний та позаурочний час.

 3. Всеукраїнський огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах України спрямований сприяти виконанню вище зазначених завдань, заохочувати педагогічні колективи дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних (ДЮСШ, СДЮШОР) навчальних закладів до творчої роботи з даного напряму освітньої діяльності.


II. Мета огляду-конкурсу

Активізувати діяльність адміністрацій навчальних закладів, відділів освіти, управлінь освіти і науки, місцевих органів влади щодо покращення роботи з фізичного виховання, наявної спортивної інфраструктури, фінансового та матеріально-технічного забезпечення.


III. Завдання огляду-конкурсу

3.1. Виявлення кращих навчальних закладів системи освіти України в даному напрямі освітньої діяльності, стимулювання педагогічних колективів до творчої роботи, впровадження інноваційних форм та методів організації процесу фізичного виховання.

3.2. Активізація фізкультурно-масової роботи в усіх ланках фізичного виховання.

3.3. Пошук та популяризація сучасних ефективних форм і методів організації процесу фізичного виховання в навчальний та позаурочний час.


IV. Керівництво оглядом-конкурсом

 1. В районах (містах) огляди-конкурси проводять відповідно районні (міські) оргкомітети і журі, до складу яких входять представники відділів освіти районних (міських) державних адміністрацій, громадських організацій (за згодою), вчителі та методисти з фізичної культури.

 2. В Автономній республіці Крим, областях, мм. Києві і Севастополі огляди-конкурси проводить відповідно республіканський, обласні та міські оргкомітети і журі, до складу яких входять представники управлінь освіти і науки, обласної (міської) державної адміністрації з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, інститутів післядипломної педагогічної освіти, громадських організацій (за згодою), вчителів фізичної культури.

4.3. Організаційне керівництво оглядом-конкурсом здійснює Всеукраїнський комітет. Призерів і переможців конкурсу визначає журі заключного туру огляду-конкурсу.


V. Учасники огляду-конкурсу

До участі в огляді-конкурсі допускаються наступні заклади системи освіти :

   • дошкільні навчальні заклади (міські, сільські, компенсуючого типу);

   • загальноосвітні навчальні заклади (міські, сільські, школи-інтернати для дітей сиріт, спеціальні школи-інтернати, начально-виховні комплекси);

   • професійно-технічні навчальні заклади, загальноосвітні школи-інтернати;

   • позашкільні (ДЮСШ, СДЮШОР).


VI. Порядок проведення огляду-конкурсу

6.1. Всеукраїнський огляд-конкурс проводиться щорічно серед закладів системи освіти в залежності від їх типу в наступній послідовності:

  • перший рік - міські та сільські дошкільні навчальні заклади, дошкільні навчальні заклади компенсуючого типу;

  • другий рік - міські та сільські загальноосвітні навчальні заклади, школи-інтернати для дітей сиріт, спеціальні школи-інтернати, та навчально-виховні комплекси;

 • третій рік - професійно-технічні навчальні заклади, загальноосвітні школи-інтернати;

  • четвертий рік - дитячо-юнацькі спортивні школи, спеціалізовані дитячо-юнацькі школи олімпійського резерву.

6.2. Навчальний заклад, який приймає участь в огляді-конкурсі подає до оргкомітету такі документи:

- заявку на участь в огляді-конкурсі за формою, що додається (додаток 1);

- подання на участь управлінь та відділів освіти, міської (районної) державної адміністрації за формою, що додається (додаток 2);

- описовий матеріал про стан фізичного виховання в навчальному закладі (додаток 3);

- інформаційний лист навчального закладу (додаток 4);

- фотоілюстрації або відеоматеріали (фрагментарний показ фізкультурно-оздоровчої роботи, яка проводиться в навчальному закладі.

Інформація надасться у форматах СD або DVD тривалістю не більше 20 хвилин).

6.3 Огляд-конкурс проводиться за турами:

I тур - районний (міський) — проводиться до 1 лютого поточного навчального року. Навчальний заклад до визначеного терміну надає заявку з відповідними матеріалами для участі в огляді-конкурсі.

 1. тур – Автономна Республіка Крим, обласний, Київський та Севастопольські міські - проводиться до 1 квітня поточного навчального року. Районний, міський оргкомітет до визначеного терміну, за результатами розгляду журі, надає підсумкові матеріали переможців туру до Кримського республіканського, обласного, Київського та Севастопольського міського оргкомітету;

ІII тур - Всеукраїнський (заключний) - проводиться до 1 червня поточного навчального року. Кримський республіканський, обласні, Київський та Севастопольський оргкомітети, за результатами розгляду журі, надає підсумкові матеріали переможців ІІ туру до Всеукраїнського оргкомітету. За результатами розгляду наданих матеріалів всеукраїнське журі до 1 липня визначає переможців та призерів огляду-конкурсу.

Підсумки проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України затверджуються наказом Міністерства освіти і науки.

Організаційні комітети та журі всіх рівнів мають право перевірки достовірності інформації наданої на огляд — конкурс та, у разі звернення навчального закладу - учасника огляду-конкурсу, надавати відповідні аналітичні підсумкові матеріали стосовно даного закладу.


VII. Визначення переможців

7.1. Критерієм оцінювання учасників конкурсу є рівень відповідності наданих матеріалів вимогам огляду-конкурсу, визначених у додатку 3. Оцінювання матеріалів наданих на огляд конкурс проводиться за 12 бальною шкалою.

7.2. Підсумковий бал є сумою балів за дев'ять розділів описового матеріалу.

7.3. Переможці визначаються за найбільшою сумою набраних балів.


VIII. Нагородження переможців

Навчальні заклади, які посіли І,. II, III місця у Всеукраїнському огляді-конкурсі (відповідно до номінації), нагороджуються дипломами відповідних ступенів Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та спортивним інвентарем на суму:

I місце -7000 грн.

II місце - 6000 грн.

III місце- 5000 грн.

Керівники та фахівці фізичного виховання навчальних закладів, які посіли І, ІІ, ІІІ місця, нагороджуються Почесними грамотами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Обласні (Київське і Севастопольське міське) управління освіти і науки, з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, які брали активну участь у підготовці навчальних закладів-переможців та призерів огляду-конкурсу, нагороджуються Почесними відзнаками Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

З метою заохочення та стимулювання навчальних закладів до участі в огляді-конкурсу переможці, призери та учасники огляду-конкурсу нагороджуються за рахунок коштів місцевих бюджетів, громадських організацій та спонсорів.


Додаток 1 до п. 6.2. Положення про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий ста фізичного виховання навчальних закладах систем освіти України


Заявка

Прошу допустити


_________________________________________________________

/назва навчального закладу/

до участі у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичної виховання в навчальних закладах України.


Директор навчального закладу____________ /_______________


М.П.

«_____» ____________20 р.


Додаток 2 до п. 6.2. до Положення про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України


Подання

_______________________________________________________________

(назва навчального закладу)


_______________________________________________________________

(район, місто)


на участь у Всеукраїнському огляді-конкурсі на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах України.


Директор _____________________________________________________

(П.І.Б. повністю)

Вчитель (викладач, інструктор, методист) з фізичної культури

______________________________________________________________

(П.І.Б. повністю)

Адреса навчального закладу__________________________________

Телефон: _____________________________________________________

Керівник управління, відділу освіти


Начальник районного (міського) відділу освіти _______________


М.П.


«______» _______________________20 рік


Додаток 3 до п. 6.2. до Положення про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України


Описовий матеріал про стан фізичного виховання в навчальному закладі (відповідно до типу закладу)


І. Навчальна робота

 1. Нормативно-правові документи, програми, якими керується педагогічний колектив навчального закладу по організації фізичного виховання.

 2. Стан наявної спортивної інфраструктури для проведення занять з фізичного виховання та фізкультурно-оздоровчої роботи у закладі (спортивна база, в т. ч. орендована, обладнання та інвентар тощо).

 3. Наявність комп'ютерної бази даних фізичної підготовленості вихованців.

 4. Впровадження нових педагогічних технологій, інноваційних підходів (коротка характеристика).

 5. Якість рівня навчальних досягнень дітей з фізичної культури (за підсумками попереднього навчального року) серед ДНЗ, ЗНЗ, ПТНЗ:

- відсоток досягнень дітей з фізичної культури відповідно до вимог програми (ДНЗ);

- відсоток досягнень дітей з фізичної культури по рівнях компетенції до загальної кількості учнів (ЗНЗ, ПТНЗ);

- коефіцієнт рівня навченості.

1.6. Кількість дітей, які навчились плавати за звітний період (за підсумками попереднього навчального року).

 1. Специфіка проведення роботи з фізичного виховання у дошкільному закладі компенсуючого типу (коротка характеристика).

 2. Ведення медичної документації (ДНЗ, ЗНЗ, ПТНЗ):

 • книга медичного обстеження дітей;

 • паспорт (листок) здоров'я.

 1. Наявність спортивних класів (ЗНЗ, ДЮСШ).

 2. Види спорту, що культивуються в ДЮСШ, СДЮСШОР.

 3. Кількість відділень з видів спорту, їх наповнюваність за навчальними групами в ДЮСШ, СДЮСШОР.

 4. відсоток вихованців (віком до 18 років), яким присвоєні:

 • юнацькі розряди;

 • 1 розряд;

 • КМС:

 • МС;

 • МСМК;

1.13. Кількість вихованців ДЮСШ, СДЮСШОР (віком до 18 років), які підготовлені до складу збірних команд України на протязі останніх трьох років і коротка інформація про них)

1.14 Досягнення вихованців ДЮСШ, СДЮШОР в змаганнях різного ріння протягом останніх трьох років.


II. Методична робота

 1. Відповідність методичного забезпечення закладу вимогам навчальних програм та іншим нормативним документам .

 2. Проведення засідань методичних об'єднань, семінарів, конференцій на базі навчального закладу з тематики здоров'я та фізичного виховання дітей. Участь у роботі районних (міських, Всеукраїнських), семінарах, конференціях тощо (надати відповідні підтверджуючі матеріали).

 3. Участь у підготовці та розробці програм (авторських, регіональних), методичних матеріалів з питань фізичного виховання дітей; копії відповідних матеріалів, посвідчень).


III. Фізкультурно-масова робота

3.1. Гуртки з видів спорту, які культивуються у закладі:

 • кількість груп;

 • вид спорту;

 • досягнення.

3.2. Проведення спортивно-масових заходів:

ДНЗ - спортивні свята, спартакіади ("Перші кроки"), розваги;

ЗНЗ - "Старти надій", "Шкіряний м’яч", "Нащадки козацької слави", спартакіада ЗНЗ (шкільна, районна, міська);

 • спартакіада ПТНЗ (навчальний заклад, район, місто);

 • прийняло участь дітей;

 • % від загальної кількості дітей;

 • всього заходів.

3.3. Залучення батьків до фізкультурно-масової роботи у закладі:

- план роботи з батьками.


^ IV. Фізкультурно-оздоровча робота

4.1. Проведення "Днів здоров'я" у закладі (ДНЗ, ПТНЗ):

 • кількість заходів;

 • кількість дітей, що приймали участь;

 • % від загальної кількості дітей.

4.2. Туристична робота у закладі. Якісно-кількісний аналіз (ДНЗ, ЗНЗ, ПТНЗ):

 • методичні матеріали до проведення;

 • кількість походів за рік;

 • кількість учасників;

 • % від загальної кількості дітей.

4.3. Заходи по запобіганню травматизму на заняттях з фізкультури та під час проведення спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи:

 • наявність відповідної документації з техніки безпеки (перелік);

 • наявність інструктивних матеріалів з безпеки життєдіяльності для дітей.

4.4. Стан захворюваності в навчальному закладі (за звітний період):

 • кількість учнів всього;

 • кількість випадків травматизму на уроках фізичного виховання:

 • кількість застудних захворювань, %;

 • кількість інфекційних захворювань, %.

4.5. Використання додаткових методів та прийомів оздоровлення дітей ДНЗ.

- % дітей що були оздоровлені.

4.6. Робота по оздоровленню дітей за звітний період (для ДЮСШ - зимове та літне оздоровлення окремо).

4.7. Робота з дітьми, які віднесені за станом здоров'я до оздоровчих та спеціальних медичних груп:

 • кількість спеціальних чи оздоровчих груп;

 • кількість дітей по групам;

 • % дітей;

 • наявність спеціального обладнання;

 • наявність спеціального приміщення;

 • наявність фахівця, що проводить заняття.


^ V. Пропагандиська та агітаційна робота

5.1. Наявність інструктивних, інформаційних матеріалів, фотостендів в навчальному закладі:

 • інформація для батьків;

 • фотостенди про фізкультурно-оздоровчу роботу (надати фото).

5.2. Проведення спортивних свят з залученням відомих спортсменів, спортсменів - колишніх вихованців закладу:

- кількість;

- сценарій, фото, відео.

5.3. Пропагандиська робота серед батьків: план роботи з батьками; види роботи з батьками.

5.4. Наявність музею (кабінету) спортивної спрямованості в навчальному закладі (коротка інформація про його Діяльність).


^ VI. Підвищення кваліфікації педагогічних кадрів

6.1. Форми підвищення кваліфікації, фахівців фізичного вихованні навчального закладу (документи, які це підтверджують).

6.2. Установи, які займаються підвищенням кваліфікації фахівців фізичного виховання навчального закладу.

  1. Кваліфікаційні категорії та педагогічні звання фахівців фізичного виховання навчального закладу.

^ VII. Фінансово-господарська діяльність

 1. Характеристика спортивної бази навчального закладу. Забезпеченість навчального закладу спортивним інвентарем та обладнанням (відповідно до переліку типових навчально-наочних посібників та обладнання з фізичної культури для загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних окладів).

 2. За допомогою яких структур, окремих людей, спортивна база готується до навчального року.

 3. Асигнування на поліпшення матеріально-спортивної бази (бюджет, спонсорська допомога, з оренди приміщень).

 4. Співпраця навчальних закладів (дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів з ДЮСШ) по використанню спортивних баз для занять фізичною культурою і спортом та оздоровленням дітей.


^ VIII. Медичний контроль

 1. Проведення медичних оглядів дітей навчального закладу (термін проведення, контингент, який підлягає поглибленому обстеженню).

 2. Наявність медичних працівників в навчальному закладі.

 3. Контроль з боку медичних працівників за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог фізкультурних залів, приміщень, майданчиків. Навантаження дітей під час занять фізичною культурою.

 4. Наявність медичного кабінету в навчальному закладі, його забезпеченість.


^ IX. Контроль за фізичним вихованням в навчальному закладі

 1. Наявність розділу "Фізичне виховання" в річному плані роботи навчального закладу з обов'язковим календарним плануванням спортивно-масових заходів навчального закладу.

 2. Облік відвідування уроків (занять) фізичної культури та позаурочних спортивно-масових заходів адміністрацією навчального закладу (план затверджений директором).

 1. Здійснення контролю з боку відділу освіти СЕС, тощо.

 2. Проведення нарад, педрад з питань фізичного виховання.


Пояснювальна записка для ДЮСШ та СДЮШОР:

 1. розділ -№ 1.1.;1.2.;1.10.; 1.11; 1.12; 1.13; 1.14;

 2. розділ - № 2.1.;2.3.( семінарах, конференціях); 2.4;

 3. розділ - № 3.1; 3.3;

 4. розділ - № 4.3; 4.4; 4.6;

 5. розділ - № 5.1; 5.2; 5.3; 5.4;

 6. розділ - № 6.1.; 6.2.; 6.3;

 7. розділ - № 7.1 .;7.2.;7.3.;7.4.;

 8. розділ-№ 8.1 (який медичний заклад здійснює медичне обслуговуванні вихованців ДЮСШ), 8.2.; 8.3; 8.4;

 9. розділ -№9.2.; 9.3; 9.4.Додаток 4 до п. 6.2. до Положення про проведення Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України


Інформаційний лист навчального закладу ______________________

І. Кількість класів ЗНЗ (груп ДНЗ) _________________________

Кількість груп ПТНЗ (І, II, III курс та гр. на базі повної середньої освіти)________________________________

2. Кількість учнів, дітей: всього ___________________________

3. Рівень якості навчальних досягнень учнів ______________


Таблиця 1

Всього учнів

Вчаться на 7-12 балів

%4. Робота з навчання плаванню

К-сть дітей всього

К-сть дітей, які не вміють плавати

%

К-сть дітей, які обучені плаванню за звітній період

%

5.Фізкультурно-масова робота

К-сть дітей всього

К-сть дітей, учнів, які займаються у спортивних секціях навчального закладу

% дітей, які займаються у спортивних секціях

К-сть дітей, які займаються в позашкільних спортивних установах

% дітей, які займаються в позашкільних спортивних установах

6 Групи оздоровчої спрямованості

К-сть груп оздоровчої спрямованості в навчальному закладі

К-сть учнів, дітей всього

К-сть учнів, дітей, що займаються в групах оздоровчої спрямованості

% учнів, дітей, що займаються в групах оздоровчої спрямованості7. Участь в обов'язкових фізкультурно-оздоровчих заходах

^ Вид змагань

К-сть учнів, дітей всього

К-сть учнів, дітей, що взяли участь у заході

% учнів, дітей, що взяли участь у заході

«Перші кроки»


«Старти надій»


«Шкіряний м’яч»


Фестиваль «Нащадки козацької слави»


Спартакіада ЗНЗ (ПНТЗ8. Проведено

Захід

Проведено (к-сть)

Всього учнів, дітей

К-сть учнів, дітей, що взяли участь у заході

% учнів, дітей, що взяли участь у заході

Дні здоров’я

Туристські походи

Спортивних свята

Спортивних розваг


9. Організація роботи з учнями, віднесеними за станом здоров'я до спеціальної і медичної групи

К-сть учнів всього

К-сть учнів, дітей віднесених за станом здоров'я до спецмедгрупи

% учнів, дітей віднесених за станом здоров'я до спецмедгрупи

К-сть учнів, дітейвідневених за станом здоров’я до спецмедгурпи, які відвідують спеціальні заняття

% учнів, дітей віднесених за станом здоров’я до спецмедгрупи, які відвідують спеціальні заняття

10. К-сть випадків травматизму, отриманих під час уроків (занять фізичної культури та під час проведення позаурочної роботи з фізичного виховання__________________


11. Рівень захворюваності


Види захворювань

%

Застудні захворювання
Інфекційні захворювання
12. Оздоровлення учнів

К-сть дітей всього

К-сть дітей, які були оздоровлені за звітний період

Із них

% дітей, які були оздоровлені за звітній період

Із них
влітку

взимку

влітку

взимку

Схожі:

Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах iconНаказ №403 Про проведення І (районного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах району
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 23. 04. 2012 №491 «Про Всеукраїнський огляд-конкурс...
Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах iconНаказ №822/0/212-11 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах та спеціалізованих дитячо-юнацьких школах олімпійського резерву
Міністерства освіти і науки України від 11. 03. 2009 №233 (далі Всеукраїнський огляд-конкурс) та з метою підвищення якості навчально-виховного...
Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах iconНаказ №822/0/212-11 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах та спеціалізованих дитячо-юнацьких школах олімпійського резерву
Міністерства освіти і науки України від 11. 03. 2009 №233 (далі Всеукраїнський огляд-конкурс) та з метою підвищення якості навчально-виховного...
Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах iconНаказ №96 Про підсумки міського етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах міста
Кднз №231 Дзержинського, кднз №122 Довгинцівського, кднз №141 Інгулецького, кднз №62 Жовтневого, кднз №190 Саксаганського, кднз №211...
Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах iconНаказ №927/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу
Всеукраїнський конкурс та з метою участі вчителів загальноосвітніх навчальних закладів в обласному турі Всеукраїнського конкурсу...
Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах iconНаказ №382 Про підсумки ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу у 2011 році в навчальних закладах Харківської області
На розгляд журі ІІ (обласного) туру представлено 25 робіт учителів фізичної культури: 24 роботи від районів (міст) області та 1 робота...
Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах iconНаказ №49/0/212-12 Про проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу
«Про проведення Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу» та з метою підтримки діяльності...
Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах iconНаказ №924/0/212-12 Про організацію та проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу вікторини «Знавець олімпійського спорту» серед учнівської молоді
України від 21. 08. 2007 (далі – Всеукраїнський конкурс) та з метою виховання дітей та підлітків навчальних закладів області на гуманістичних...
Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах iconПоложення та умови проведення обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращу організацію туристсько-краєзнавчої роботи в районі (місті) Запорізької області Мета та завдання
Головною метою обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращу організацію турист­сько-краєзнавчої роботи в закладах освіти...
Наказ №898/0/212-12 Про проведення обласного туру Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах iconНаказ №925/0/212-12 Про організацію та проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу літературних творів «Олімпійський рух: історія та сьогодення» серед учнівської молоді
України від 21. 08. 2007 (далі – Всеукраїнський конкурс) та з метою виховання дітей та підлітків навчальних закладів області на гуманістичних...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи