Розпорядження Відповідальна особа icon

Розпорядження Відповідальна особа
Скачати 330.88 Kb.
НазваРозпорядження Відповідальна особа
Дата конвертації10.04.2013
Розмір330.88 Kb.
ТипРозпорядження
джерело

Лист-інформатор № 3 від 19 січня 2012 р.з/п

Кому

Зміст розпорядження

Відповідальна особаДиректорам шкіл, ПНЗ

Прошу Вас вжити заходів щодо підняття 22 січня Державного Прапора України у закладах освіти з нагоди відзначення Дня соборності України

О.М.ЛопатнюкКерівникам ЗНЗ, ПНЗ


Надсилаємо наказ відділу освіти від 17.01.2011 №25 «Про активізацію роботи у відділі та закладах освіти щодо наповнення сайту «Криворізький ресурсний центр».

Звертаємо увагу, що Вам необхідно:

 1. призначити у закладах відповідальних працівників для заповнення модулю для оперативного збору, систематизації, обробки, аналізу інформації щодо показників енергоспоживання у спорудах бюджетних установ та комунальних підприємств на сайті «Криворізький ресурсний центр» (відповідні накази закладів освіти надати до 26.01.2012 головному бухгалтеру Орос-Шкільній О.В.);

 2. забезпечити щоденне заповнення зазначеного модулю на сайті «Криворізький ресурсний центр».
А.В.ЛобасКерівникам ПНЗ


20.01.2012 о 1000 у відділі освіти (каб.321) буде проведено навчання відповідальних працівників для заповнення модулю для оперативного збору, систематизації, обробки, аналізу інформації щодо показників енергоспоживання у спорудах бюджетних установ та комунальних підприємств на сайті «Криворізький ресурсний центр».

Забезпечити явку зазначених осіб.

А.В.ЛобасДиректорам шкіл, ПНЗ

Прошу Вас забезпечити присутність завгоспів з 23.01.12 по 27.01.12 з 9.00 до 12.00 на комп’ютерних курсах для підготовки до екзаменаційних іспитів. За адресою: вул. Коротченка, б.1 «Держгірпромнагляд»

Д.В.Черв’яченкоДиректорам шкіл, ПНЗ

Нагадуємо, що 20 січня в закладах освіти проводяться заходи щодо відзначення Дня соборності України.

Л.МикитишинаДиректорам шкіл, ПНЗ

Нагадуємо, що 27 січня згідно з планом роботи відділу освіти в закладах проводяться заходи щодо відзначення Дня пам’яті Героїв Крут

Л.МикитишинаДиректорам шкіл, ПНЗ

З метою формування картотеки передового педагогічного досвіду працівників закладів освіти району Вам необхідно надати пропозиції від закладів щодо включення педагогічних працівників закладів (загальноосвітніх і позашкільних) до даної картотеки. Для цього необхідно заповнити і надати в друкованому і електронному форматах бланк-карту обліку об’єктів передового педагогічного досвіду (додається). У першу чергу слід включити вчителів, які брали участь в обласному етапі конкурсу «Вчитель року» і мають узагальнені матеріали, та вчителів-претендентів на участь у конкурсах професійної майстерності. Також просимо подати пропозиції щодо включення до картотеки вчителів, що найбільш ефективно впроваджують передовий педагогічний досвід, мають свої наробки, власний досвід роботи і високу результативність педагогічної діяльності. Кількість кандидатур від закладу не регламентується, так як заклади мають різний кадровий потенціал і різну кількість педпрацівників. Від КЗШ №№84, 109 надається не менше як по 1 кандидатурі; від КПГ, КГТЛ №129, КНТМЛ №81, КЗШ №130 – не менше 3-х; від інших закладів – не менше 2-х. Від позашкільних навчальних закладів по 1-2 кандидатурі. Це можуть бути члени адміністрації закладів, учителі-предметники, вчителі початкових класів, керівники ГПД, керівники гуртків, логопеди, соціальні педагоги, психологи, класні керівники, а також педагогічні колективи, методичні об’єднання тощо.

Після опрацювання наданих матеріалів методичною радою буде затверджено перспективний план вивчення та поширення кращого педагогічного досвіду з відповідних напрямків роботи серед педагогічних працівників закладів освіти району.

Якщо в закладах освіти вивчався досвід роботи відповідних працівників, то просимо також надати в друкованому варіанті за підписом керівника закладу та в електронному анотацію на ППД. Орієнтовна структура надається.

Л.МикитишинаДиректорам шкіл, ПНЗ

З метою підготовки питання на методичну раду і навчання депутатів “Про організацію експериментальної та інноваційної діяльності в закладах освіти району” просимо Вас надати Л.Микитишиній:

- 23.01.2012 р. ксерокопії документів про проведення експериментальної діяльності на базі закладів освіти, які б засвідчували тему експерименту, термін, мету, хід експерименту, ПІБ наукового керівника тощо.

- До 27.01.2012 р. звіт про хід експерименту, проведену роботу протягом І семестру 2011-2012 навчального року.

- ^ До 1 березня – фото- і відеоматеріали, що презентують експериментальну та інноваційну діяльність у закладах освіти (всіх, не тільки експериментальних). Особливу увагу звертаю на відеоматеріали, які мають стати основою для компонування фільму на навчання депутатів. Фото- і відеоматеріали надавати на дисках і супроводжувати стислою інформацією про їх зміст.

- ^ До 1 березня надати інформацію про інноваційну діяльність у закладах освіти (всім закладам):

- управлінська інноваційна діяльність;

- впровадження інновацій в навчальний і виховний процес;

- інноваційні форми роботи з батьками;

- презентація досвіду роботи закладу і окремих педпрацівників тощо.

Л.МикитишинаДиректорам шкіл

Доводимо до Вашого відома, що 20 січня на базі КНТМЛ №81 о 13-00 год. проводиться «Педагогічна майстерня» вчителів англійської мови «Від творчого учителя до креативного учня». На засідання «Педагогічної майстерні» запрошуються молоді вчителі. Просимо забезпечити явку:

КСШ №9 - Шатрової С.В., Навроцької Р.С.;

КПГ – Марковець О.В.;

КЗШ №89 – Ватра Н.С.;

КЗШ №90 – Велієвої Т.В.;

КЗШ №94 – Гречковської К.В.;

КЗШ №109 – Лубенець Т.О.;

КГТЛ №129 – Притули Я.А.;

КЗШ №130 – Максименко Ю.В., Третяк О.В.

Кувейко Г.М.Директорам КПГ, КЗШ №№65, 108

Нагадуємо, що 20.01.12р. на базі педагогічної гімназії о 13-00 год. проводиться засідання дискусійного клубу «Соборність України – погляд крізь віки», на яке запрошуються команди від шкіл – 5 учнів і група підтримки у кількості – 5 учнів та вчителі історії. Бути готовими взяти участь у дискусії.

Кувейко Г.М.Директорам шкіл

Вам необхідно підготувати заходи, щодо відзначення Дня пам’яті героїв Крут і здати їх у відділ освіти (к.314) 20.01.2012 р. до 13-00 год.

Кувейко Г.М.Директорам шкіл

Просимо ознайомитися (через Інтернет) з наказом МОНМС від 20.12.2011р. №473 , взяти до уваги, обговорити на нарадах з учителями та використовувати при проведенні атестації педагогічних працівників.

Кувейко Г.М.Директорам шкіл, ПНЗ

На виконання наказу ГУОН ДОДА від 10.01.2012 №04/0/212-12 «Про відзначення у закладах освіти області Дня Соборності та Свободи України» просимо надати звіти щодо проведених заходів з учнівською молоддю в загальноосвітніх навчальних закладах. Просимо в звітах вказати заходи, що проходили за участю депутатів обласних, міських, районних рад, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, діячів науки та культури тощо. Термін надання звітів - 20.01.2012.

Кувейко Г.М.Директорам шкіл

Доводимо до Вашого відома, що 25 січня 2012р. о 13-00 год. на базі ЦДЮТ «Гармонія» проводиться районний конкурс знавців історії рідного краю «Моє Придніпров’я», присвячений 80-річчю заснування Дніпропетровської області. На конкурс запрошуються команди учнів 8 класів у кількості трьох чоловік. Команди повинні підготувати назву команди і девіз. Назву команди, ім’я учня розмістити на бейджиках. Учні повинні дотримуватися дрес-коду і мати елемент одягу своєї команди. Вам необхідно виконати таку підготовчу та організаційну роботу:

КСШ №9 – фотографування заходу;

КПГ – фотоматеріал з краєзнавства;

КНТМЛ №81 – тематичну виставку літератури;

КЗШ №65 – таблички з номерами шкіл;

КЗШ №№88,89 – плакати-стіннівки в кількості 3штук на листах ватману;

КЗШ №90 – відео зйомку заходу;

КЗШ №94 – ручки, папер;

КЗШ №108 – мультимедійну презентацію;

КЗШ №109 – естетичне оформлення зали;

КЗШ №№128,130 – питання на конкурс;

Матеріали здати в відділ освіти (к.314) 23.01.2012р.

Кувейко Г.М.Директорам ЗНЗ, ПНЗ

Вами отримано умови проведення районного туру міського заочного конкурсу шкільних періодичних друкованих видань «Більше видань добрих та різних».

Заявки на участь та конкурсні матеріали надати в ЦДЮТ «Гармонія» до 30.01.2012.

А.Ю.МілановичДиректорам ЗНЗ, ПНЗ

Вами отримано умови проведення районного туру обласного заочного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання.

Заявки на участь та конкурсні матеріали надати в ЦДЮТ «Гармонія» до 27.01.2012.

А.Ю.МілановичДиректорам ЗНЗ, ПНЗ

Вами отримано підсумковий наказ та протокол районного туру обласного заочного творчого конкурсу «Собори наших душ».

Взяти до відома

А.Ю.МілановичДиректорам

ЗНЗ,

ПНЗ

19.01.2012 року об 13-00 на базі ЦДЮТ «Гармонія» відбудеться районний заочний тур міської виставки дитячого конкурсу «Країна Фантазія-2012»

Запрошуються члени журі:

 1. керівник художньої студії «Палітра» Біла І.В. – КПГ;

 2. керівник мистецької студії «Чарівний візерунок» Понятова Д.В. – ЦДЮТ «Дружба»;

 3. керівник гуртка «Образотворче мистецтво» Злиднєва Н.В. – ЦДЮТ «Гармонія»;

 4. вчитель ОТМ Сукрут О.Л.- КЗШ № 65;

 5. керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Ткалик Ж.О.- СЮТ

А.Ю.МілановичДиректорам

ЗНЗ,

ПНЗ

Доводимо до вашого відома, що на електронній скриньці metod_kabinet@mail.ru (пароль: parol504526) розміщені положення конкурсно-фестивальних заходів:

 • Міжнародного вокально-хореографічного фестивалю-конкурсу фольклору та національних культур «Народные истоки», який відбудеться 26-30 березня 2012 року у
  м. Геленджик (Росія).

 • І-го Міжнародного хореографічного табору «DANCE-креатиFF», терміни проведення – червень 2012 року, місце проведення – м. Анапа (Росія).

 • Всеросійського хореографічного фестивалю-конкурсу дитячої та молодіжної творчості «Берег талантов», який відбудеться 19-23 квітня 2012 року у м. Анапа (Росія).

 • Всеукраїнського фестивалю дитячо-юнацької творчості «Empire of stars», який відбудеться з 28 по 30 березня (включно) 2012 року у м. Дніпропетровськ, міський Палац дітей та юнацтва (Набережна Перемоги, 5).

 • Всеукраїнського фестивалю мистецтва та творчості «Музыка любви», який відбудеться 24-26 лютого 2012 року в м.Дніпропетровськ, заявки приймаються до 18 лютого 2012 року.

Просимо довести дану інформацію до відома художніх керівників та керівників творчих колективів навчальних закладів.

А.Ю.МілановичДиректорам

ПНЗ

Доводимо до вашого відома про зміну терміну проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості», номінація «Директор-2012» 26.03.2012. Бажаючі взяти участь мають змогу до 29.02.2012 надати документи в оглядову комісію КМЦ МПДЮТ «Горицвіт».

А.Ю.МілановичДиректорам

ПНЗ

Інформуємо вас, що 26.01.2012 о 1400 в ЦДТ «Дивосвіт» Жовтневого району відбудеться заняття школи майбутнього керівника позашкільного навчального закладу. Забезпечити явку педагогічних працівників, кандидатури яких знаходяться у резерві на посаду керівника позашкільного навчального закладу.

А.Ю.МілановичДиректорам

ПНЗ

Доводимо до вашого відома наказ ГУОН ДОДА від 29.12.2012 №1106/0/212-11 «Про проведення обласних масових заходів з науково-технічної творчості в І кварталі 2012 року», що розміщений на електронній скриньці metod_kabinet@mail.ru (пароль: parol504526).

Звертаємо увагу на термін проведення обласних заходів з науково-технічної творчості протягом січня:

- 18.01.2012 – обласний семінар заступників директорів, методистів станцій юних техніків, центрів науково – технічної творчості. Заїзд та реєстрація учасників до 1100 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Ульянова, 4, тел. 745 – 20-09(75).

- 20-21.01.2012 – обласний конкурс з ракетно-космічного моделювання “Мирний космос”. Заїзд та реєстрація учасників до 1000 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Ульянова, 4, тел. 372-36-81.

- 25.01.2012 – семінар-практикум керівників гуртків початково-технічного моделювання. Заїзд та реєстрація учасників до 1100 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Ульянова, 4, тел. 745-20-09(75).

- 30 січня – підведення підсумків заочного конкурсу комп’ютерної графіки та анімації.

А.Ю.МілановичДиректорам

ЗНЗ,

ПНЗ

Доводимо до вашого відома, що до 03.02.2012 в КМЦ МПДЮТ «Горицвіт» необхідно надати заявки на участь в обласному конкурсі комп’ютерного макетування та верстання, роботи в текстовому та електронному варіантах. Умови участі в обласному конкурсі розміщені на електронній пошті metod_kabinet@mail.ru (пароль: parol504526). Телефон для довідок 50-45-26, Коновалова Лілія Петрівна.

А.Ю.МілановичДиректорам

ЗНЗ,

ПНЗ

Доводимо до вашого відома, що зі змістом положення XV Національного конкурсу шкільних газет можна ознайомитися на електронній пошті metod_kabinet@mail.ru (пароль: parol504526). Про участь у конкурсі інформувати до 05.02.2012 управління освіти і науки виконкому міської ради (кім.527-а).

А.Ю.МілановичДиректорам

ЗНЗ,

ПНЗ

Надсилаємо для ознайомлення та керівництва у роботі наступні документи:

 • наказ управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 16.01.2012 №16 «Про проведення міського (заочного) етапу конкурсу юних літераторів, художників, композиторів «Собори наших душ»;

 • наказ управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 16.01.2012 №17 «Про підсумки проведення міського саміту президентів учнівського самоврядування МАДО «Велика честь бути майбутнім України»;

 • наказ управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 16.01.2012 №18 «Про проведення міського заочного етапу обласного конкурсу на кращу методичну розробку з науково-технічної та прикладної творчості серед педагогів позашкільних навчальних закладів»;

 • наказ управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 16.01.2012 №19 «Про підсумки міського етапу ХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості»;

 • наказ управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 17.01.2012 №20 «Про проведення міського конкурсу-огляду районних методичних об’єднань класних керівників»;

 • лист Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва від 13.01.2012 №13 «Про проведення обласних змагань з гірського туризму у закритих приміщеннях «КУБОК КОЛОБКА» у спеціалізованій спортивній залі Дніпропетровського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

 • лист Дніпропетровського дитячо-юнацького центру міжнародного співробітництва від 13.01.2012 №11 «Про проведення відкритого обласного спортивно-туристичного фестивалю з льодолазіння серед студентської молоді»;

 • матеріали просвітницько-профілактичного спрямування обласного семінару-практикуму з протидії торгівлі людьми для ознайомлення педагогів та учнів навчальних закладів.

- роботі лист ГУОН ДОДА від 16.01.2012 №150/0/211-12 «Про відзначення міжнародного Дня пам’яті жертв Голокосту».

А.Ю.МілановичДиректорам

ЗНЗ,

ПНЗ

24.02.2012 о 14.00 на базі ЦДЮТ «Дружба»відбудеться військово-патріотичний фестиваль «Пісні опалені війною». Відбірковий тур фестивалю відбудеться 20.02.2012 о 13.00 на базі ЦДЮТ «Дружба.»

А.Ю.МілановичДиректорам

ЗНЗ, ПНЗ

З 23.01.2012 по 16.02.2012 триває благодійна акція серед закладів освіти по збору використаних компакт-дисків.

А.Ю.МілановичДиректорам

ЗНЗ,

ПНЗ

У зв’язку з підготовкою основного питання «Про реалізацію державної сімейної політики в районі» на сесію районної в місті ради прошу підготувати виставку кращих робіт творчих сімей в кількості 3 родини від навчального закладу. Роботи розмістити у холі біля сесійної зали 16.02.2012 до 13.00. До кожної роботи на половину аркуша А4 зробити підпис на комп’ютері чорним кольором. (Зразок: РОДИНА ІВАНОВИХ). Консультацію щодо підготовки робіт можна отримати за телефоном: 71-53-53, Борщова Ганна Василівна.

А.Ю.МілановичДиректорам ЗНЗ

Надаємо Вам графік відвідування КП «Криворізький міський театр ляльок» на виставу «Дюймовочка»для учнів 1-5 класів


24.01.2012- 11.00 - КЗШ № 9;

12.30 - КЗШ № 87, 109

25.01.2012 - 11.00 - КПГ;

12.30 - КЗШ № 84, КНТМЛ № 81

26.01.2012 - 11.00 - КЗШ № 88, 130;

12.30 - КЗШ № 65,89

27.01.2012 - 11.00 - КЗШ № 108;

12.30 - КЗШ № 90

31.01.2012 - 11.00 - КЗШ № 128;

12.30 - КЗШ № 94

А.Ю.МілановичДиректорам ЗНЗ

Надаємо Вам графік відвідування міського театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху» музичну казку «Дюймовочка» для 1-6 класів, виставу «Безсоння» 7-11 класи


1.02.2012 -
14.00 -

КЗШ № 130, 65, Вальдорфская школа, КНТМЛ № 81

2.02.2012 -

12.00 -

КЗШ №№ 128,89,109,84
14.00 -

КЗШ №№ 128,89,109,84

7.02.2012

12.00 -

КПГ
14.00 -

КПГ

8.02.2012

12.00 -

КЗШ №№ 88,90,94,87

9.02.2012

14.00 -

КЗШ №№ 88,90,94,87
А.Ю.МілановичДиректорам шкіл

26 січня на базі КГТЛ о 14-00 відбудеться засідання районної школи молодого вчителя «Шлях до майстерності» на тему: «Використання інформаційно – комунікаційних технологій у навчально – виховному процесі». Запрошуються вчителі-стажери та молоді спеціалісти.

Т.Г.СидоренкоДиректорам шкіл

20 січня на базі КНТМЛ №81 о 13-00 відбудеться нарада для бібліотекарів україномовних шкіл щодо передачі підручників до КДПУ.

Т.Г.СидоренкоДиректорам шкіл, ПНЗ

Надсилаємо Вам для ознайомлення лист головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 13.01.2012 № 117/0/211-12 «Про передплату дитячого журналу «Жирафа Рафа».

Просимо донести дану інформацію до керівників навчальних закладів району

Т.Г.СидоренкоДиректорам шкіл, ПНЗ

Надсилаємо Вам для ознайомлення та керівництва в роботі лист головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 13.01.2012 №116/0/211-12 «Щодо передплати на бюлетень «Офіційний вісник України».

Просимо терміново вжити невідкладних заходів щодо забезпечення своєчасної передплати інформаційного бюлетеня «Офіційний вісник України» на 2012 рік та прозвітувати про кількість передплачених екземплярів до 23 січня 2012 року Т.Г.Сидоренко (для звітування)

Т.Г.СидоренкоДиректорам шкіл, ПНЗ

Просимо надати ксерокопії квитанцій щодо передплати обласної газети «Вісті Придніпров’я» (для звітування)

Т.Г.СидоренкоДиректорам шкіл

Нагадуємо, що І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України відбудеться згідно з графіком :

- 24.01.2012 – міський-конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Живана», КПНЛ, 900;

- 25.01.2012 - міський-конкурс-захист науково-дослідницьких робіт «Юний економіст», КСШ №70, 1000;

- 27.01.2012 – міські історичні читання «Шляхами українського державотворення» та міський конкурс- захист науково-дослідницьких робіт історико-географічного профілю, КЖЛ, 900.

Просимо забезпечити участь учителів - членів журі конкурсу з перевірки контрольних робіт із базового предмета.

Маляр Т.Г.Директорам шкіл

Відповідно до наказу ГУОН ДОДА від 26.12.2011 №1063/0/212-11 «Про зміни в наказі головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 09.12.2011 №1017/0/212-11»

21 січня 2012 року на базі СЗШ №31 м. Дніпропетровська відбудеться обласна олімпіада з хімії, 22 січня 2012 року на базі СЗШ №13 відбудеться олімпіада з математики, на базі ДОІППО відбудуться олімпіади з англійської, іспанської мов - 23 січня 2012 року, з української мови і літератури -24 січня 2012 року, з педагогіки і психології – 25 січня 2012 року, з правознавства – 26 січня 2012 року, з російської мови і літератури – 27 січня 2012 року, з біології – 28 січня 2012 року. В олімпіадах беруть участь учні відповідно до раніше складених заявок.

Відповідно до наказу управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 03.01.2012 року №4 «Про відрядження учнівських команд до м. Дніпропетровська для участі в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін» керівником команди з хімії призначено Саламан О.О., вчителя КЖЛ, супроводжуючим –Дюбу І.В., вчителя КГ №49, з математики керівником призначено Брюхович А.О., вчителя КЖЛ, супроводжуючими – Шахматову С.М., вчителя КГ №95, Копелєва О.А., вчителя КГТЛ №129, Євстігнєєву О.І., вчителя КПГ, з англійської мови керівником призначено Галібу Ю.Ю., вчителя КЦМЛ, супроводжуючим - Гриневич Л.С., вчителя КГ №95, з української мови та літератури керівником призначено Ревун О.Ю., вчителя КПГ, супроводжуючим - Модло О.П., вчителя КНВК №35 «Імпульс», з педагогіки та психології керівником призначено Тимченко Н.В., вчителя КЦМЛ, супроводжуючим – Червотоку Н.В., вчителя КГ №91.

Маляр Т.Г.Директорам шкіл

Згідно із наказом ГУОН ДОДА від 09.12.2011 № 1017/0/212-11 «Про затвердження графіка проведення, складу оргкомітетів, журі та комісій по складанню завдань ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2011/2012 навчальному році» у роботі журі обласної олімпіади з англійської, іспанської мов 23,24 січня –Тополова І.Ю., заступник директора з НМР КГТЛ №129, з української мови та літератури 24, 25 січня -- Зіноватна С.І., заступник директора з НВР КНТМЛ №81.

Зустріч учнів – учасників олімпіад з усіх вказаних предметів, супроводжуючих, членів журі на Центральному автовокзалі (Дніпропетровське шосе, 1а) о 6.10. біля вікна «Довідка» (без запізнень).

Маляр Т.Г.Директорам шкіл КПГ, КГТЛ №129

Для оформлення документів на виїзд учнівських команд до м. Дніпропетровська. запрошуються педпрацівники:

- 20 січня на 13.00.год в КЗ «ІМЦ» (каб.409) Копелєв О.А., КГТЛ №129, Євстігнєєва О.І., КПГ, Ревун О.Ю., КПГ.

- 25 січня на 13.00.год в КЗ «ІМЦ» (каб.409) Колесникова Н.П., КПГ, Семенко Н.І.,КГТЛ №129.

Маляр Т.Г.Директору КПГ

19 січня на базі НВК №240 о 14.00.год. відбудеться засідання міської творчої групи «Довкілля». На засідання запрошується вчитель КПГ Лук’янченко Ж.С.

Золотар О.О.Директорам шкіл

20 січня на базі КЗШ №109 (фізкабінет) відбудуться інструктивні наради. Нарада з питань участі школярів у Всеукраїнському конкурсі «Соняшник» відбудеться о 14.00.год., з питань участі школярів у Всеукраїнському конкурсі «Патріот» - о 15.00.год.

Забезпечити участь вчителів.

Маляр Т.Г.Директорам шкіл, ПНЗ

На виконання розпорядження головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Вам необхідно надати до відділу освіти каб. 321 до 25.01.2012 року у паперовому та електронному варіантах лист від кожного закладу згідно з наданими формами у файлі «Лист ГУОНДОДА.doc».

Микитишина Л.В.

Шарик Т.В.Директорам шкіл КЗШ№№94, 108

Згідно з графіком 24.01.2012 об 1100 на базі КЗШ №103 відбудеться засідання творчої групи з питань атестації вчителів-логопедів загальноосвітніх шкіл.

Запрошується:

 • член творчої групи Юзефова Г.О. (КЗШ №94

 • вчителі-логопеди, які атестуються в 2011-2012 н.р. із матеріалами атестації.
О.О.ЗолотарДиректору КНТМЛ №81

24 січня 2012 року о 13.00 в приміщенні КЗШ № 122 Саксаганського району (вул. Мелешкіна, 51) відбудеться засідання міського журі конкурсу літературних творчих робіт «Первоцвіт». Запрошуються члени журі згідно з наказом управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради від 15.12.2011 р. № 683/1 ( додаток 3).


О.О.ЗолотарДиректорам шкіл

26 січня 2012 р. о 13.00 в приміщенні КЗШ № 109 Довгинцівського району (вул.Отто Брозовського, 83) відбудеться міське методичне об’єднання вчителів початкових класів інтенсивної педагогічної корекції «Реабілітація і повне розкриття потенціалу учнів початкових класів інтенсивної педагогічної корекції в усіх видах діяльності та на всіх ступенях розвитку».

Запрошуються вчителі початкової школи відповідно до мережі спеціальних класів у закладах освіти на 2011/2012 н.р.

О.О.ЗолотарДиректорам шкіл, ПНЗ

Відповідно до наказу головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації від 29.12.2011 № 31106/0/212-11 «Про проведення обласних масових заходів з науково-технічної творчості в І кварталі 2012 року» на базі комунального позашкільного закладу «Дніпропетровських обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді» 20-21 січня 2012 року проводиться обласний конкурс «Мирний космос». Заїзд та реєстрація учасників до 10 години за адресою: вул. Ульянова, 4, актова зала.

Проїзд та харчування учасників віднести на рахунок відряджуючих організацій.


Г.Ю.МілановичДиректорам шкіл

20 січня на базі КЗШ №109 (фізкабінет) відбудуться інструктивні наради. Нарада з питань участі школярів у Всеукраїнському конкурсі «Соняшник» відбудеться о 14.00.год., з питань участі школярів у Всеукраїнському конкурсі «Патріот» - о 15.00.год.

Т.Г.МалярДиректорам шкіл

З 23 по 31 січня Вам необхідно провести моніторингові контрольні роботи з біології, хімії та географії . Матеріали додаються

Т.Г.СидоренкоДиректорам шкіл, ПНЗ

Звертаємо увагу на обов’язкове опрацювання відповідальними особами з питань охорони праці в закладі освіти «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 №1232.

Ющенко О.А.Директорам шкіл, ПНЗ

На виконання листа ГУОН ДОДА від 16.01.2012 №131/0/211 «Про пожежну безпеку в закладах освіти області» необхідно 20.01.2012 до 16.00 надати до відділу освіти інформацію щодо здійсненого аналізу стану протипожежного захисту підвідомчого навчального закладу та розробити комплекс організаційних і практичних заходів, спрямованих на зміцнення протипожежного стану. Форма надання інформації-аналізу додається.

Ющенко О.А.Директорам шкіл, ПНЗ

Нагадуємо про вжиття організаційних заходів щодо посилення протипожежного захисту в навчальних закладах, а саме:

 • практично відпрацювати з обслуговуючим персоналом дій згідно з планом евакуації людей на випадок виникнення пожежі;

 • провести виховну роботу з учнями, спрямовану на запобігання пожежам від дитячих пустощів;

 • організувати вивчення підлеглими правил пожежної безпеки і навчання дій на випадок пожежі;

 • здійснити аналіз стану протипожежного захисту закладів освіти та вжити заходів усунення порушень вимог пожежної безпеки;

 • розробити комплекс організаційних і практичних заходів, спрямованих на зміцнення протипожежного стану підпорядкованих навчальних закладів;

 • здійснити перевірку технічного стану внутрішнього і зовнішнього протипожежного водогону та інших джерел водопостачання ;

 • перевірити у складських, адміністративних та інших приміщеннях справність зв’язку для виклику пожежної охорони;

 • вжити заходів щодо забезпечення навчальних закладів нормативною кількістю первинних засобів пожежогасіння;

 • заборонити експлуатацію несправних чи пожежонебезпечних приладів опалення та саморобних електронагрівальних приладів;

 • організувати огляд приміщень після закінчення робочого дня;

 • проводити протипожежні інструктажі з робітниками, в першу чергу з тими, що відповідальні за експлуатацію опалювальних систем та електронагрівальних установок.

Ющенко О.А.Директорам шкіл

З метою проведення різних форм спортивно-масової роботи серед дітей, присвячених «Року спорту в Україні та здорового способу життя», необхідно у разі сприятливих погодних умов здійснити заходи щодо функціонування катків на територіях закладів освіти

Ющенко О.А.Директору

ДЮСШ № 9

На виконання наказу МОНМС України від 11.03.2009 №233 та відповідно до Положення, 27.01.2012 відбудеться міський (заочний) І етап огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в ДЮСШ. Необхідно для опрацювання надати 27.01.2012 до 1300 в ДЮСШ №10 Саксаганського району документацію кожної дитячо-юнацької спортивної школи .

Ющенко О.А.Директорам шкіл, ПНЗ

Нагадуємо про порядок перевезення організованих груп дітей автотранспортом, залізничним транспортом за межі міста (екскурсійно-туристичні подорожі, конкурси, змагання, цирк тощо):

а) перевезення організованих груп дітей не пізніше ніж за 3 дні погоджується з управлінням освіти і науки виконкому міськради та управлінням ДАІ;

б) перевезення здійснюється пасажирським перевізником за наявності у нього відповідного дозволу, форма та порядок видачі якого затверджені Мінтрансом та Міністерством освіти і науки України;

в) до початку перевезення організованих груп дітей необхідно оформити наступні документи (в 3-х примірниках):

- клопотання закладу про виїзд дітей на ім’я начальника управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Касимову Н.О.;

- наказ закладу освіти з призначенням відповідальних осіб за збереження життя і здоров’я учнів або вихованців;

- список дітей (вказати рік народження, домашню адресу, телефон);

- схема маршруту (графічне зображення маршруту умовними позначками);

- розклад руху автобусу з урахуванням зупинок:

1) технічні – одна на перші 50км і не менше однієї – на кожні наступні 100км маршруту;

2) для відпочинку – на 5 хвилин через кожну годину руху і на 30 хвилин – через кожні
5 годин руху;

3) для приймання їжі – через 3-5 годин руху;

- ксерокопії: ліцензії водія на право надання послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом, ліцензійної картки та посвідчення водія;

г) допускаються до поїздки діти, які зазначені у списках і не мають протипоказань для далеких переїздів за станом здоров’я;

д) керівник закладу повинен обов’язково визначити на кожну групу з 10 дітей керівника, відповідального за супроводження під час поїздки, а на групу з 30 дітей – медичного працівника;

є) керівник групи повинен обов’язково провести цільовий інструктаж з дітьми щодо дотримання правил поведінки та вимог безпеки життєдіяльності під час поїздки та перебування на визначеному заході;

ж) перевезення організованих груп дітей виконується тільки в світлу пору доби і за сприятливих погодних умов, в автобусах середньої та великої місткості, які пройшли предрейсовий технічний огляд (в ДАІ).

Ющенко О.АДиректорам шкіл, ПНЗ

Нагадуємо, з метою відпрацювання єдиних статистичних даних щодо травматизму зі смертельним наслідком у побуті серед дітей всіх вікових категорій Вам необхідно в разі смертельного випадку надавати одночасно і терміново спецповідомлення до управління освіти і науки (к.542, 516) й управління праці та соціального захисту населення виконкому Криворізької міської ради (к.204).

Ющенко О.АДиректорам шкіл

Вам необхідно до 24.01.2012 надати до відділу освіти інформацію про наявність в закладі хімічних реактивів, які мають токсичні та вибухонебезпечні властивості, їх збереження (чи перебувають на матеріальному обліку)

Ющенко О.АДиректорам шкіл

Нагадуємо, що з 24 по 27.01.2012 о 13.00 на базі КЗШ № 65, 128 пройде районний турнір з волейболу серед юнаків. Фінал за І-ІІІ місця 27.01.2012 о 13.00 на базі КЗШ № 65.

Ющенко О.АДиректорам шкіл

20.02.2012 на базі КПГ пройдуть районні військово-спортивні змагання «Ну-мо, хлопці!». Склад команди - 5 юнаків 10-11 кл. Програма змагань: естафета, човниковий біг, підтягування, ОЗК, ГП-5, магазин – по 1 учаснику від команди на кожен вид. Забезпечити участь команд згідно графіка:

13.00 – КСШ № 9, КПГ, КЗШ № 109, 130;

13.30 – КЗШ № 65, 84, 87, КНТМЛ № 81;

14.00 – КЗШ № 88, 89, 90, 94;

14.30 – КЗШ № 108, 128, КГТЛ № 129 .

Ющенко О.АДиректорам шкіл

Просимо провести роботу щодо виконання опікунських (піклувальних повноважень) стосовно дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. До 26.01.12 надати інформацію щодо дієвості виконання опікунами своїх обов’язків

Дузяк В.Т.Керівникам ЗНЗ

Нагадуємо!24.02.2012 на базі КСШ № 9відбудеться школа резерву заступників директорів з навчально-виховної роботи. Виступаючі: (20хв.) КЗШ № 87 Білоножо Л.В. «Підготовка замовлень на документи про освіту випускникам 9 та 11 класів»; КСШ № 9 Подзолкова І.В. «Психологічні основи управління педагогічним колективом».

Нечай О.С.Керівникам ЗНЗ, ПНЗ

Надаємо зразок згоди персональних даних в електронному вигляді.


Нечай О.С.Директорам шкіл

Вам надано в листі-інформаторі накази відділу освіти №9 від 10.01.2012р. «Про підсумки часті учнів району в міському турі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2011-2012 навчальному році» та №10 від 10.01.2012 «Про участь учнів та педпрацівників району в обласних олімпіадах з базових дисциплін у 2011-2012навчальному році»


Маляр Т.Г.Директорам шкіл

Обов’язково 20.01.2012 року до 12.00 надати на електронну адресу відділу освіти інформації про проходження педагогічними працівниками закладів курсів ІКТ, Intel, Digital Literacy, вказати всі номери посвідчень, сертифікатів. Ця інформація повинна бути надіслана до м.Дніпропетровська в ГУОН ДОДА.

Особливо багато недоліків в закладах КЗШ №№ 90, 94, 130, 108, КНТМЛ №81.

Микитишина Л.В.
НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ ОСВІТИ О.М.ЛОПАТНЮКСхожі:

Розпорядження Відповідальна особа iconРозпорядження Відповідальна особа
Доіппо відбудеться захист проектів координаторів експериментальних шкіл, які працюють за програмою «Випереджаюча освіта для сталого...
Розпорядження Відповідальна особа iconРозпорядження Відповідальна особа
Просимо інформувати до 28. 10. 11 відділ освіти виконання гарантійних листів, які були надані закладами до рай сес у серпні місяці...
Розпорядження Відповідальна особа iconРозпорядження Відповідальна особа
З метою якісного надання профорієнтаційних послуг учням загальноосвітніх навчальних закладів Вам необхідно до 05. 09. 2011 інформацію...
Розпорядження Відповідальна особа iconІнформація стосовно організації електронного документообігу та автоматизованого обміну даними з державними адміністраторами згідно розпорядження від 28. 12. 2011 за № р-954/0/3-11/1049-р дозвільний центр м. Марганець
Контактна особа дц, відповідальна за впровадження системи (піб, посада, телефон, e-mail, № кабінету)*
Розпорядження Відповідальна особа iconРозпорядження Відповідальна особа
Згідно з планом роботи відділу освіти 27. 10. 2011 о 09-00 на базі кзш№109 відбудеться семінар-практикум для заступників директорів...
Розпорядження Відповідальна особа iconРозпорядження Відповідальна особа
У зв’язку з проведенням жалобних заходів щодо вшанування жертв голодоморів 26 листопада Вам необхідно зранку 26. 11. 11 приспустити...
Розпорядження Відповідальна особа iconПерелік проблем Відповідальна особа/тел
Проведення соціологічних досліджень з метою виявлення причин збільшення гіперактивних дітей
Розпорядження Відповідальна особа iconРішення виконкому міської ради від 13. 01. 2010 №15
Відповідальна особа начальник управління охорони здоров’я виконкому міськради Світловський О. А
Розпорядження Відповідальна особа iconЗакон України «Про тепло постачання» ) № з/п Етапи послуги (послідовність дій щодо виконання послуги) Відповідальна посадова особа і структурний

Розпорядження Відповідальна особа iconФорма запиту на інформацію
Відповідальна особа з питань запитів на інформацію, яка оформила запит (відповідно до вимог ч. 7 ст. 19 Закону та якщо запит передано...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи