Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування icon

Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування
Скачати 102.5 Kb.
НазваНаказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування
Дата конвертації20.04.2013
Розмір102.5 Kb.
ТипНаказ
джерело

УКРАЇНА

ВІДДІЛ ОСВІТИВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ


ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ


НАКАЗ

09.06.2011 № 334

м.Вільнянськ


Про проведння І (районного) та участь

у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського

конкурсу на кращу організацію діяльності

органів учнівського самоврядування


Відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 06.06.2011 «Про організацію проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності учнівського самоврядування» №468 з метою виявлення, узагальнення і поширення кращого досвіду роботи органів учнівського самоврядування різних рівнів, сприяння розвитку дитячого та молодіжного лідерського руху в районі


НАКАЗУЮ:


1.І (районний) етап конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування провести у період з 10 до 23 червня 2011 року відповідно до Положення та Умов проведення конкурсу (додається).

2.Директорам Вільнянських ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (Шпитальова Л.І.), №3 (Гринько І.М.), Антонівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Вершинін В.М.), Люцернянського НВК (Смородінов В.О.), Михайлівського НВК (Самойленко В.Я.), Московської ЗОШ І-ІІІ ст. (Линник О.М.), Петро-Михайлівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Рижа Л.П.), Тернівської ЗОШ (Біла О.А.), Нововасилівської ЗОШ І-ІІ ст. (Сідоров А.А.) забезпечити участь закладу у конкурсі.

3. 3. Затвердити склад журі І (районного) етапу конкурсу на кращу організацію роботи органів учнівського самоврядування:

Полевіченко І.О.-голова журі

Ганова Л.П.-член журі

Надоєва А.В.-член журі

Д’яченко І.В.-член журі

3.РМК (Ганова Л.П.)

3.1 Забезпечити надходження робіт школи-переможця І (районного) етапу до КЗ «ЗОАППО» ЗОР у термін до 01.07.2011 року.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на методиста РМК Надоєву А.В.

В.о. начальника відділу І.О. Полевіченко


Додаток до наказу відділу освіти від 09.06.2011 №334

Умови проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування

  1. Загальні положення 1. З розвитком дитячого та молодіжного лідерського руху актуальним стало питання аналізу діяльності органів самоврядування дітей та учнівської молоді, результативності їх роботи на обласних, районних, міських рівнях та у загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах.

 2. Всеукраїнський конкурс на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування (далі - конкурс) спрямований на визначення передового досвіду роботи органів самоврядування дітей та учнівської молоді, удосконалення методологічних підходів до змісту їх роботи, заохочення педагогів та дітей до активізації та вдосконалення діяльності органів учнівського самоврядування.

^ 2. Мета і завдання конкурсу

Мета конкурсу: виявити, узагальнити і поширити кращий досвід роботи органів учнівського самоврядування різних рівнів, активізувати інноваційну діяльність органів самоврядування дітей та учнівської молоді, оптимізувати форми і методи роботи з дітьми-лідерами, педагогами та батьками, сприяти розвитку дитячого та молодіжного лідерського руху в Україні.

^ Завдання конкурсу:


  1. Пошук сучасних ефективних форм і методів організації діяльності органів самоврядування дітей та учнівської молоді. Виявлення, узагальнення та поширення кращого досвіду діяльності органів учнівського самоврядування обласних, районних, міських рівнів та загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, визначення результативності їх роботи у різних напрямах.

  2. Створення інформаційно-методичного банку нових сучасних технологій і моделей, інноваційних творчих методик, оптимальних форм і методів роботи з дітьми-лідерами та педагогами-координаторами роботи органів учнівського самоврядування, медіатеки з питань науково-методичного супроводження розвитку дитячого та молодіжного лідерського руху.

  3. Поширення кращого досвіду шляхом видання, на основі конкурсних матеріалів, методичних посібників, розміщення інформації про кращий досвід у періодичних освітянських друкованих виданнях, на сайтах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, на сторінках інформаційно- методичного порталу «Школа самоврядування»

  4. Заохочення до створення власних Інтернет-ресурсів органів учнівського самоврядування обласних, районних, міських рівнів та загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

  5. Вивчення соціально-педагогічних умов розвитку учнівського самоврядування в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах;

  6. Розробка та розвиток нових моделей, оптимальних систем організації роботи органів учнівського самоврядування різних рівнів.

  7. Сприяння розвитку мережі гуртків навчання дітей-лідерів у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах. Програмно-методичне забезпечення їх діяльності.

  8. Пропагування кращого досвіду співпраці органів самоврядування дітей та учнівської молоді з асоціаціями батьківської громадськості, органами місцевого самоврядування, відповідними управліннями, відділами державних адміністрацій, недержавними громадськими організаціями з метою ефективної реалізації програм та проектів усіх напрямів роботи органів учнівського самоврядування.

  9. Сприяння максимальному охопленню роботою органів учнівського самоврядування дітей, у тому числі соціально незахищених категорій, дітей схильних до правопорушень.

  10. Підтримка творчих ініціатив, розвитку інноваційних форм і методів виховної діяльності з вихованцями (учнями і слухачами), спрямованої на формування їх активної життєвої позиції. Розробка новітніх технологій у сфері розвитку дитячого та молодіжного лідерського руху, учнівського самоврядування різних рівнів. Заохочення талановитих педагогів, активних дітей-лідерів та батьків до подальшої творчої діяльності, активного розвитку учнівського самоврядування та впровадження ефективних форм і методів роботи.

  11. Привернення уваги органів місцевого самоврядування, органів управління освітою, представників громадськості, педагогічних колективів до питань підтримки та сприяння розвитку учнівського самоврядування.

  12. Формування команд-переможців конкурсу для участі у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування «Лідер - 2011» у Міжнародному дитячому центрі «Артек».

^ 3. Порядок і терміни проведення конкурсу

 1. Конкурс проводиться поетапно:

1-й етап (районний)-з 10 по 27 червня 2011 року

 1. 2-й етап — півфінальний — серпень 2011 року. Організатори першого етапу конкурсу до 20 липня 2011 року подають заявку (одну від області) за формою, що додається, та матеріали відповідно до вимог пунктів 6, 7 Умов конкурсу за адресою: м. Київ, Кловський узвіз, 8, Український державний центр позашкільної освіти («Всеукраїнський конкурс на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування»).

 2. 3-й етап - очний- є фіналом конкурсу і проводиться у формі фестивалю кращого досвіду діяльності органів учнівського самоврядування, що відбудеться під час оздоровчої зміни лідерів учнівського самоврядування за участю переможців конкурсу у вересені - жовтні 2011 року в МДЦ «Артек».

^ 4. Оргкомітет конкурсу.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням конкурсу здійснюється організаційним комітетом, який формується Українським державним центром позашкільної освіти (додаток 1 ).

^ 5. Журі конкурсу:

Полевіченко І.О.-голова журі

Ганова Л.П.-член журі

Надоєва А.В.-член журі

Д’яченко І.В.-член журі

Савченко О.М.-директор ЦДЮТ


б. Номінації конкурсу:


«Загальна система роботи»

Стислий опис, загальна схема (структура) органу учнівського самоврядування, нормативно-правова база діяльності. Організаційно-функціональний зміст роботи структурних складових органів учнівського самоврядування, їх повноваження, взаємодія та система роботи, програми, проекти, інновації, результативність роботи. Інформаційно-презентаційна діяльність, шляхи наповнення інформацією та форми і методи проведення просвітницької роботи, формування громадської думки, розповсюдження інформації. Партнерство з державними та недержавними організаціями, взаємодія з педагогічним і батьківським колективами. Методичне забезпечення, навчання дітей-лідерів та координаторів органів учнівського самоврядування; шляхи вирішення кадрових питань та їх підготовки; форми і методи створення позитивного психологічного клімату в колективі, команді, організації.

«Партнерство»

Наявність системи партнерської діяльності, відповідних структур для налагодження даної роботи, відповідна підготовка дітей-лідерів та координаторів учнівського самоврядування. Партнери органу самоврядування дітей та учнівської молоді, зміст, форми та методи партнерської взаємодії, результативність. Угоди, наміри про співпрацю, спільні плани дій щодо розвитку окремих напрямів діяльності, відповідні програми, проекти, результативність їх впровадження, висвітлення у засобах масової інформації.

«Інновації»

Інноваційні форми та методи роботи в організації системи діяльності органів учнівського самоврядування, методичній роботі, навчанні дітей-лідерів та педагогів, у проектній та ігровій діяльності, проведенні масових заходів.

Нові форми та методи висвітлення інформації, проведення просвітницької роботи та презентації різних напрямів діяльності органів самоврядування дітей та учнівської молоді.

«Проектна діяльність»

Система налагодження проектної діяльності органів самоврядування дітей та учнівської молоді, інформаційно-методичне забезпечення, форми та методи підготовки команди та організації впровадження програм та проектів, їх актуальність, новизна та оригінальність, змістове наповнення, соціальна значимість, практичне значення, результативність даного виду роботи, висвітлення у засобах масової інформації.

^ 7. Вимоги до матеріалів, що подаються на конкурс

 1. Усі матеріали подаються державною мовою.

 2. Матеріали подаються в паперовому варіанті та на електронних носіях. Обсяг друкованих матеріалів опису не повинен перевищувати 10 сторінок друкованого тексту формату А 4 (для усіх номінацій) текст набирається гарнітурою Times New Roman, розмір шрифту 14, без переносів, півтора інтервали, поля - по 20 мм зверху і знизу,

ЗО мм зліва, 15 мм справа.

 1. Претенденти подають на розгляд журі н інші матеріали: відгуки учнів, вихованців, слухачів, їх батьків, педагогічних працівників, органів управління освітою, наукових установ, громадських організацій тощо, методичні рекомендації, форми анкет, опитувальники, схеми, таблиці тощо, по можливості фотографії, відео- та аудіо записи, а також інформацію про попередню публікацію (або її представити). Обсяг додаткових матеріалів не обмежується.

^ До опису додаються:

титульна сторінка, на якій зазначається назва навчального закладу, назва органу дитячого самоврядування, автори та укладачі (прізвище, ім'я, по-батькові, контактні дані); перелік поданих матеріалів.

Також подається презентація в форматі Power Point з описом структури та функціонування моделі. Матеріали, подані на конкурс не рецензуються й не повертаються.

8. Критерії оцінювання матеріалів конкурсу


Оцінюються подані матеріали за такими критеріями:

*актуальність, змістовність, креативність, практична спрямованість, результативність, наявність системи роботи, партнерської взаємодії;

*теоретичне обґрунтування поданих матеріалів (передумови та мета створення й функціонування органу учнівського самоврядування чи його окремого напряму діяльності; розкриття мети через конкретні завдання;

*використання власного досвіду або досвіду інших навчальних закладів;

*чіткість структури органу учнівського самоврядування або окремих напрямів діяльності (її оригінальність і доцільність, відповідність її окремих елементів поставленій меті, необхідність і достатня кількість їх для результативної роботи в усіх напрямах, органічний взаємозв'язок елементів моделі між собою, взаємодія з органами педагогічного та батьківського самоврядування, з керівниками навчального закладу, доступність опису моделі або її окремих складових); ступінь врахування напрямів і профілів діяльності навчального закладу, виховного потенціалу учнівського й педагогічного колективів та батьківської громадськості (традицій, соціального запиту на позашкільну освіту в місті, районі);

*організаційно-педагогічне та матеріально-технічне забезпечення функціонування органу учнівського самоврядування чи його окремого напряму діяльності (наявність відповідних положень в статуті закладу, методичних розробок щодо функціонування та розвитку учнівського самоврядування); якість поданих матеріалів (відповідність вимогам конкурсу, грамотність, охайність в оформленні).

^ 9. Підведення підсумків конкурсу

 1. За рішенням журі переможці 2-го етапу конкурсу візьмуть участь у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування в МДЦ "Артек", а також будуть відзначені дипломами та грамотами.

 2. Матеріали переможців номінацій конкурсу будуть розміщені на сайті Міністерства, в науково- методичному журналі «Позашкільна освіта та виховання», методичних посібниках, на сайті «Школа самоврядування».

Додаток до умов проведення Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування

Заявка на участь у Всеукраїнському конкурсі на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування

  1. Назва навчального закладу

  2. П.І.Б. (повністю) директора закладу

  3. Адреса: поштова

електронна

  1. П. І. Б. (повністю) керівника проекту

  2. № телефонуСхожі:

Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування iconНаказ №79 Про підсумки районного конкурсу листівок ручної роботи серед органів шкільного учнівського самоврядування «Моя Валентинка»
«Про проведення районного конкурсу листівок ручної роботи серед органів шкільного учнівського самоврядування «Моя Валентинка», на...
Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування iconНаказ №501 м. Вільнянськ Про участь у обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»
Відповідно до наказу управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 10. 10. 2012 №641 «Про проведення обласного Всеукраїнського...
Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування iconНаказ №31 м. Вільнянськ Про проведення конкурсу лідерів шкільних органів самоврядування у рамках районного дитино-центрованого об’єднання «Вишенька»
Відповідно до Планів роботи на 2011/2012 н р відділу освіти, районного методичного кабінету, з метою поширення кращого досвіду шкіл...
Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування iconНаказ №512 м. Вільнянськ Про підсумки проведення районного етапу та організацію участі учнів району у ІІ ( обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман у 2011-2012 н р
«Про проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман та підготовку до ІІ...
Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування iconНаказ №72 Про проведення районного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», наказу уон донецької обласної адміністрації від 22. 02. 2012р. №104...
Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування iconНаказ №29 м. Вільнянськ Про результати проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
«Про організацію проведення І-ІІІ всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням» у грудні 2011...
Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування iconНаказ №452 м. Вільнянськ Про підсумки проведення районного етапу та організацію участі учнів району у ІІ ( обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман у 2010-2011 н р
«Про проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та...
Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування iconНаказ №549 м. Вільнянськ Про підсумки проведення районного етапу та організацію участі учнів району у ІІ ( обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман у 2012-2013 н р
Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман та підготовку до ІІ етапу у 2012/2013 н р.» 24 жовтня...
Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування iconНаказ №171 м. Вільнянськ Про результати участі в ІІІ (заключному) етапі конкурсу «Доля людини в історії рідного краю у XX столітті»
У ІІІ (заключному) етапі обласного конкурсу «Доля людини в історії рідного краю у XX столітті» взяли участь 120 учнів загальноосвітніх...
Наказ №334 м. Вільнянськ Про проведння І (районного) та участь у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу на кращу організацію діяльності органів учнівського самоврядування iconНаказ №69 м. Вільнянськ Про підсумки проведення районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»
«Про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок» №737, наказу відділу освіти від 06. 01. 2011 Про участь...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи