Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах icon

Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах
Скачати 117.57 Kb.
НазваНаказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах
Дата конвертації23.09.2012
Розмір117.57 Kb.
ТипНаказ
джерело


У К Р А Ї Н А


ДОНЕЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ


Н А К А З


12 грудня 2011 р.

№ 729«Про участь учнівської

та студентської молоді

у туристсько-спортивних заходах

і підвищення майстерності педагогічних

працівників освіти Донецької області

у 2012 році»


Згідно Закону України «Про позашкільну освіту», відповідно до Постанови КМУ від 27.08.2010 №785 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року», розпорядження управління освіти і науки затвердженим головою ОДА «Про заходи щодо розвитку позашкільної освіти в Донецькій області на період до 2014 року» від 19.11.2010 №662 та плану організаційно-практичної роботи з реалізації заходів Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009-2015 роки, затвердженого наказом МОН від 24.02.2009 р. № 168, з метою виховання учнівської молоді засобами туризму і краєзнавства, формування дбайливого ставлення до природної та культурної спадщини рідного краю, духовних надбань усіх націй української держави, розвитку туристських навичок, фізичних та творчих здібностей, пов'язаних зі здоровим способом життя та відпочинку, забезпечення опанування працівниками закладів освіти методики туристсько-краєзнавчої діяльності з учнівською молоддю Донецької області та впровадження цієї методики у навчально-виховний процес


Н А К А З У Ю:


 1. Затвердити план проведення обласних масових туристсько-краєзнавчих заходів з учнівською молоддю та обласних семінарів з підвищення педагогічної майстерності педагогічних працівників закладів освіти Донецької області на 2012 рік (додаток 1).

2. Директору Донецького обласного центру туризму та краєзнавства учнівської молоді (Позднишева Л.В.):

 1. Забезпечити у 2012 році участь учнівської та студентської молоді, педагогічних працівників у обласних, Всеукраїнських очно-заочних масових заходах відповідно до вимог Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

2.2. Провести моніторинг туристсько-краєзнавчих заходів для учнівської та студентської молоді, семінарів з підвищення кваліфікації педагогічних кадрів в містах і районах області.

2.3. Інформувати управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації про підсумки проведення заходів.

2.4. Проведення обласних масових туристсько-краєзнавчих заходів, семінарів, педагогічних працівників здійснювати в межах асигнувань, передбачених кошторисом обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді.

^ 3. Начальникам (завідуючим) управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій, директорам шкіл-інтернатів обласної комунальної власності:

  1. При створення річних планів туристсько-краєзнавчої роботи з учнівською та студентською молоддю, семінарів з підвищення педагогічної майстерності працівників закладів враховувати план обласних туристсько-краєзнавчих заходів.

  2. Підготувати і надати пропозиції до обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді щодо участі в обласних туристсько-краєзнавчих заходах з учнівською молоддю на 2012 рік згідно додатку 1, вказати відповідальних за виконання заходів (додаток 2) до 16 лютого 2012 року.

  3. Забезпечити участь учнівської та студентської молоді, педагогічних працівників освіти у туристсько-краєзнавчих заходах.

  4. Забезпечити участь переможців обласних турів у Всеукраїнських масових заходах відповідно до вимог Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

  5. Довести до відома педагогів, учнів - учасників туристсько-краєзнавчих заходів вимоги участі у зазначених заходах та обов'язкової наявності медичних довідок про стан здоров'я та епідеміологічне оточення з міських (районних) СЕС.

  6. ^ Забезпечити безпеку учасників туристсько-краєзнавчих заходів згідно нормативних документів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

  7. Передбачити наявність необхідного туристського та спортивного спорядження і форми у учасників зльотів, змагань, польових і практичних туристсько-краєзнавчих заходів.

  8. Забезпечити перевезення дітей-учасників зльотів, змагань, польових і практичних туристсько-краєзнавчих заходів до місця проведення та на зворотному шляху.

  9. Забезпечити включення до складу команд при участі у зльотах змаганнях, чемпіонатах різного рівня трьох педагогів: керівника команди (тренера), заступника керівника, суддю від команди.

  10. Обов'язково враховувати результати участі педагогів у семінарах і туристсько-краєзнавчих заходах під час атестації, відзначати педагогів, які брали активну участь у залученні учнівської та студентської молоді до туристсько-краєзнавчої діяльності.

4. Контроль за проведенням туристсько-краєзнавчих заходів для учнівської та студентської молоді і педагогічних працівників Донецької області покласти на завідуючу сектором позашкільних закладів та виховної роботи управління освіти і науки Ізмалкову В.О. та директора обласного Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді Позднишеву Л.В.

5. Відповідальність за участь учнівської молоді і педагогічних працівників у масових заходах і семінарах з туристсько-краєзнавчою спрямованістю покласти на начальників (завідуючих) управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій, директорів шкіл-інтернатів обласної комунальної власності.

^ 6. Наказ розмістити на офіційному сайті управління освіти і науки www.osvita.donetsk.ua.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти і науки Корнієнко Н.В.^ Начальник управління


Ю.І. Соловйов
Виконавець:

Ізмалкова В.О.

т. 305-04-43

Позднишева Л.В.

т. 213-23-98

Завізовано:

Н.В. Корнієнко

С.А. Будзинський


Надіслано:

до справи – 1

ОЦТК – 1

міськрай ВО, УО – 53
Додаток 1

до наказу УОН

від 12.12.2011 р. № 729


^ План обласних заходів

туристсько-спортивного напрямку на 2012 рік


п/п

Назва заходу, місяць проведення

Термін

Відповідальний

Організатор заходу

Січень

1.

Установчий семінар Головної суддівської колегії Першості УОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Сніжинка-2012» (м. Донецьк).

26

Жуков О.В.

ОЦТК

2.

Першість УОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Сніжинка-2012» (м. Донецьк).

27-29

Жуков О.В.

Кононова А.А.

ОЦТК

3.

Відкрита Першість (із статусом обласної) з гірського туризму (в закритих приміщеннях) на Кубок Горлівського ЦТКЕ (м.Горлівка).

19-22

Жуков О.В.

ЦТКЕ

м. Горлівка

4.

Підведення підсумків першого етапу Чемпіонату України з туристсько-спортивних походів серед учнівської та студентської молоді за 2010-2011 навчальний рік.

до 31

Тищенко Н.М.

ОЦТК

5.

Робота туристської маршрутно-кваліфікаційної комісії (МКК ОЦТК). Випуск груп учнівської та студентської молоді на туристські маршрути.

протягом року

Жуков О.В.

Тищенко Н.М.

ОЦТК

Лютий

6.

Обласний семінар – практикум керівників команд, суддів та керівників гуртків туристсько-спортивного напрямку (м. Донецьк).

9-10

Жуков О.В.

ОЦТК

7.

Установчий семінар Головної суддівської колегії Кубка України з пішохідного туризму серед юніорів у закритих приміщеннях (м. Торез).

21-22

Жуков О.В.

ОЦТК

8.

Кубок України з пішохідного туризму серед юніорів у закритих приміщеннях (м. Торез).

23-27

Жуков О.В.

Кононова А.А.

УДЦТКУМ

ОЦТК

Квітень

9.

Обласний установчий семінар Головної суддівської колегії 45 зльоту-Чемпіонату зі спортивного туризму серед учнівської молоді Донецької області (с.Торське Краснолиманського району).

21-22

Жуков О.В.

Громило Н.О.

Позднишева Л.С.

ОЦТК

10.

45 зліт-Чемпіонат зі спортивного туризму серед учнівської молоді Донецької області (с.Торське Краснолиманського району).

23-29

Жуков О.В.

Громило Н.О.

Позднишева Л.С.

ОЦТК

Травень

11.

Обласний установчий семінар дитячо-патріотичної гри-змагань «Весняні розваги» та зльоту туристів-краєзнавців (с.Торське Краснолиманського району)

9

Жуков О.В.

Король О.П.

Колеснікова М.О.

ОЦТК

12.

Дитячо-патріотична гра-змагання «Весняні розваги» та зліт туристів-краєзнавців серед учнівської молоді області (с. Торське Краснолиманського району)

10-13

Король О.П.

Колеснікова М.О.

Позднишева Л.С.

ОЦТК

13.

Тренувальні збори з підготовки команди області зі спортивного туризму для участі у Чемпіонаті України (м. Святогірськ).

28.05-03.06

Жуков О.В.

Кононова А.А.

ОЦТК

Червень

14.

Похід підвищення кваліфікації членів МКК ОЦТК та керівників гуртків (Крим, Карпати).

8-23

Жуков О.В.

ОЦТК

Вересень

15.

Установчий семінар Головної суддівської колегії 39-го зльоту-семінару туристсько-краєзнавчого активу Донецької області (м. Святогірськ).

16

Жуков О.В.

Пересада Є.А.

ОЦТК

16.

39-й зліт-семінар туристсько-краєзнавчого активу Донецької області (м. Святогірськ).

17-23

Жуков О.В.

Позднишева Л.С.

ОЦТК

17.

Чемпіонат УОН зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді «Осінні старти» (с.Торське Краснолиманського району).

27-30

Жуков О.В.

Тищенко Н.М.

ОЦТК

Грудень

18.

Першість ОЦТК з пішохідного туризму в закритих приміщеннях.

14-16

Пересада Є.А.

ОЦТК

19.

Відкритий Кубок Донецької області серед учнівської молоді з пішохідного туризму в закритих приміщеннях «Срібний карабін» (м.Горлівка).

20-23

Жуков О.В.

Михайловський М.І.

ЦТКЕ

м.Горлівка
Додаток 2

до наказу УОН

від 12.12.2011 р. № 729
^ План

участі районних (міських) відділів (управлінь) освіти

в обласних заходах туристсько-спортивного напрямку з учнівською молоддю та заходах з підвищення кваліфікації педагогічних працівників

на 2012 рік.
з/п

Назва заходу

Термін проведення

П.І.Б.

відповідального

Посада


Схожі:

Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах iconНаказ №672 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-краєзнавчих заходах
Затвердити план проведення обласних масових туристсько-краєзнавчих заходів з учнівською молоддю та обласних семінарів з підвищення...
Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах iconНаказ №19 Про участь учнівської молоді у туристсько краєзнавчих заходах і підвищення майстерності педагогічних працівників у 2013 році
Марченко О. А., відповідальному за туристсько-краєзнавчу та екскурсійну роботу в районі
Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах iconУмови проведення Чемпіонату України зі туристсько-спортивних походів серед учнівської та студентської молоді
...
Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах iconНаказ №734 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-краєзнавчих заходах і підвищення майстерності педагогічних працівників освіти Донецької області у 2013 році
Затвердити план проведення обласних масових туристсько-краєзнавчих заходів з учнівською молоддю та обласних семінарів з підвищення...
Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах iconУмови проведення про Чемпіонат Запорізької області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді
Чемпіонат є першим етапом Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді, що проводиться...
Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах iconУмови проведення Чемпіонату Запорізької області зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді
Чемпіонат є першим етапом Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді, що проводиться...
Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах iconПоложення про обласну туристську конференцію – захист звітів про туристсько-краєзнавчу подорож
Обласна туристська конференція – захист звітів про туристсько-крає-знавчу подорож проводиться в рамках Чемпіонату Запорізької області...
Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах iconУмови проведення обласної туристської конференції – захисту звітів про туристсько-краєзнавчу подорож
Обласна туристська конференція – захист звітів про туристсько-краєзнавчу подорож проводиться в рамках Чемпіонату Запорізької області...
Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах iconУмови проведення обласної туристської конференції – захисту звітів про туристсько-краєзнавчу подорож
Обласна туристська конференція – захист звітів про туристсько-краєзнавчу подорож проводиться в рамках Чемпіонату Запорізької області...
Наказ №729 Про участь учнівської та студентської молоді у туристсько-спортивних заходах iconПоложення про обласну туристську конференцію захист звітів про туристсько-краєзнавчу подорож
Обласна туристська конференція – захист звітів про туристсько-краєзнавчу подорож проводиться в рамках Чемпіонату Запорізької області...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи