Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р icon

Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р
Скачати 110.88 Kb.
НазваНаказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р
Дата конвертації13.11.2012
Розмір110.88 Kb.
ТипНаказ
джерело

Наказ по школі про стан виховної роботи у ІІ семестрі 2010-2011 н.р.


НАКАЗ 

по Чернігівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 30

від ___ червня 2011 року

Про стан виховної роботи ЗОШ № 30

протягом ІІ семестру 2010-2011 н. р.

У ІІ семестрі 2010-2011 н. р. виховна робота з учнями 1-11-их класів здійснювалася згідно річного плану роботи школи. Діяльність педагогічного колективу була спрямована на виховання гуманіста, патріота, громадянина України, реалізацію завдань Концепції національно-патріотичного виховання молоді, заходів щодо профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, профілактики дитячої безпритульності і бездоглядності, «Комплексного плану практичних заходів з питань протидії незаконному обігу наркотиків» тощо.

Згідно плану роботи школи на 2010-2011 навчальний рік з 24.01.2011 по 28.01.2011 проводився шкільний етап конкурсу «Молоді таланти Чернігова», що проходив у форматі конкурсного шоу «30-та має талант!». Цього року вперше учні початкової школи були залучені до загальношкільного конкурсу «30-та має талант!», що проводився з 24.01 по 28.01.2011. Це дало змогу залучити до щорічного міського огляду-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Молоді таланти Чернігова - 2011» кращі творчі сили школи. Завдяки злагодженій роботі суддівських бригад учнів 5-10-их класів на чолі з класними керівниками були виставлені об’єктивні оцінки учасникам змагань. Переможці Величко Віолетта (9В клас), Литвин Наталія та Кисіль Олександра (5А клас), Нак Вікторія та Мозговий Валерій (8Б клас) отримали грошові винагороди від спонсорів конкурсу. Але класні керівники Провотар С.В. та Авраменко В.П. самоусунулися від участі в роботі суддівської бригади та не з’явилися на захід, що призвело до затримок при визначенні переможців.

З 7.02.2011 по 11.02.2011 було проведено тиждень початкової школи. Протягом тижня проводились відкриті уроки, години спілкування, виставки. Змістовні виховні заходи провели Коломієць Н.М., Лазаренко Т.М., Музиченко О.М., відкриті уроки для колег - Павлова Л.Я., Пархоменко Л.П. Активну участь у виставці малюнків брали учні 1А класу (класний керівник Пастушенко Т.М.), 1Б класу (класний керівник Пархоменко Л.П.), 4В класу (класний керівник Музиченко О.М.).

До Дня всіх закоханих, 14.02.2011, було проведено концерт-імпровізацію «зірок» шкільної сцени, відкритий урок української літератури в 10А класі за темою «Інтимна лірика Дмитра Павличка та Бориса Олійника» (вчитель П’янова Л.М.). Кульмінацією святкування стала літературна вітальня «Пара року», де учні продемонстрували свою акторську майстерність.

17.02.2011 класний керівник 6Б класу Бондарчук О.С. провела відкриту годину спілкування «Урок доброти та людяності», на який продемонструвала свою педагогічну майстерність, вміння залучати учнів до дискусії, провела сеанс аутогенного тренування.

День Захисника Вітчизни в школі було відзначено святковими спортивними заходами: змаганнями з волейболу між хлопцями 9-10 класів та проведенням І етапу змагань «Старти надій» для учнів 7-их класів.

26.02.2011 творча група школи (Мельниченко І.О., Білецька І.М.) посіла І місце на міському конкурсі снігових фігур.

Напередодні Міжнародного жіночого Дня 8 Березня творчі колективи та виконавці школи взяли участь у святкових концертах для жінок із територіального центру людей похилого віку та інвалідів, а також для педагогічного колективу школи.

З 9 по 11 березня 2011 року у школі відзначалися Шевченківські дні. В зв’язку з цим було проведено ряд заходів: виставка стіннівок «Великий Кобзар», відвідування учнями школи вистави «Відьма» за творами Кобзаря Обласного музично-драматичного театру Т.Г.Шевченка, тематична година спілкування «Дорожіть Шевченком» (П’янова Л.М.), літературні вікторини «Шевченкіана» (Саприкіна Т.М.) та «Впізнай героїв творів Т.Шевченка» (Муравейко Т.М.).

16.03.2011 р. школа вперше взяла участь у міському конкурсі «А я, просто україночка!». Учениця 10В класу Гарбузюк Валентина (керівник Білецька І.М.) отримала спеціальний приз журі за оригінальність.

З метою набуття практичних навичок з безпеки життєдіяльності учнів в період з 14.03 по 18.03.2011р. в школі проведено «Тиждень безпеки життєдіяльності». Зокрема, були проведені: радіогазета «Будь обережним!» та виставка малюнків та стіннівок «Будь уважним на дорогах» (Білецька І.М.), тренування вмінь у випадку надзвичайних ситуацій серед учнів 1-4-их класів та моделювання першої медичної допомого при ДТП серед старшокласників (Руденко О.М.), круглий стіл «Профілактика інфекційних захворювань» та організація роботи лекторських груп «Бути здоровим – престижно» (Жданова Л.Г.); класні керівники провели тематичні години спілкування з основ безпеки життєдіяльності. Виступ «Театру життя» (керівник Білецька І.М.) не відбувся з причини не достатньої підготовленості учнів-акторів.

З 16.03 по 19.03.2011 учні та творчі колективи школи брали активну участь у міському огляді-конкурсі дитячої і юнацької творчості «Молоді таланти Чернігова – 2011». Було досягнуто такі результати:

- старша група театрального гуртка «Вогні рампи» (кер. Кирюша Л.С.) – Гран-прі (відзначено Мельника Владислава, Козлянську Наталію, Кузьменка Данила, як кращих акторів); - середня група театрального гуртка «Вогні рампи» (кер. Кирюша Л.С.)

– ІІ місце (відзначено Атрощенка Антона і Медведєву Наталію за акторську майстерність);

- старша група танцювального колективу «The Grace» (кер. Чадкова Л.Г.) - ІІІ місце;

- середня група танцювального колективу «The Grace» (кер. Чадкова Л.Г.) - ІІІ місце;

- гімнастичний дует у складі Литвин Наталії та Кисіль Олександри (5А клас) – ІІ місце;

- бальний дует у складі Черненок Поліни та Степаненко Андрія (7Б клас) – І місце;

- Коцур Василина (4В клас) – ІІ місце в номінації вокалісти естрадного жанру у молодшій віковій групі;

- Іфекве Доріс (кер. Теннак Т.В., Волкова Т.Г.) – ІІІ місце в номінації вокалісти академічного жанру у середній віковій групі;

- Лишафай Карина (кер. Уварова О.О., Хармишева О.В.) – ІІІ місце в номінації вокалісти академічного жанру у старшій віковій категорії;

- Скітер Андрій (кер. Уварова О.О., Хармишева О.В.) – І місце в номінації вокалісти академічного жанру у старшій віковій категорії;

- ансамбль «Золоті зернятка» (кер. Уварова О.О., Куліш Т.М.) – І місце у молодшій групі серед вокальних ансамблів академічного жанру;

- ансамбль «Гармонія» (кер. Уварова О.О., Хармишева О.В.) – І місце у старшій групі серед вокальних ансамблів академічного жанру;

- ансамбль бандуристів «Намисто» (кер. Суворова М.Ф.) – І місце у молодшій групі серед вокально-інструментальних ансамблів;

- ансамбль бандуристів «Калинонька» (кер. Суворова М.Ф.) – І місце у старшій групі серед вокально-інструментальних ансамблів,

- Бабіч Анастасія (керівник Халецька Н.М.)– ІІ місце в номінації «Поезія»,

- Мороз Валерія (керівник Кирюша Л.С.) – ІІІ місце в номінації «Літературна творчість».

 Продовжувалася робота по вихованню толерантності учнів, по поліпшенню міжособистісних стосунків у класних колективах. З 28.03 по 01.04.2011 було проведено тиждень профілактики жорстокої поведінки серед дітей та підлітків. Соціальний педагог Луцик К.С та практичний психолог Василенко А.В. залучили учнів до тематичних кінолекторіїв, провели спеціальне засідання шкільного парламенту з даної проблематики. Педагог-організатор Білецька І.М. організувала та провела конкурс малюнків «Я вмію товаришувати та друзів поважати», конкурс стіннівок «Стоп: жорстокість!». Класні керівники провели години спілкування з проблематики виховання толерантності та запобігання жорстокості у міжособистісних стосунках учнів школи. Анонімне опитування учнів 5-9 класів, проведене практичним психологом Василенко А.В., показало, що 23% опитаних учнів зазнавали проявів жорстокості від однолітків, 15% з них бувають жертвами жорстокості однокласників. До класних керівників донесена дана інформація та було рекомендовано продовжувати роботу в напрямку подолання жорстокості у міжособистісних стосунках дітей та підлітків.

З метою залучення школярів до системних занять фізичною культурою і спортом, затвердження здорового способу життя та зв’язку з проведенням 7-го квітня Всесвітнього Дня здоров’я з 04.04 по 08.04.2011 в школі було проведено тиждень Здоров’я. Було розпочато цикл занять з учнями 7-8-их класів з інформаційно-освітньої протиалкогольної програми «Сімейна розмова» (соціальний педагог Луцик К.С.). Тренінг-спілкування «Здоровим бути модно» у 6-их класах провела психолог Василенко А.В. Години спілкування «Бути здоровим - престижно» підготували та провели класні керівники 1-10-их класів. Протягом тижня проходили спортивні змагання «Веселі старти» для учнів 5-7-их класів (вчителі фізкультури Буркало Т.М., Ігнатенко Т.М., Шувалов О.В.).

З січня місяця під керівництвом вчителя інформатики Мельниченка О.І. учнями 10В класу Косовненком Романом та Школою Романом велася копітка робота по створенню шкільного сайту. Їх робота була відзначена на міському (І місце) та обласному (І місце) конкурсах шкільних сайтів.

Згідно річного плану виховної роботи з 11.04 по 15.04.2011 у школі проводився тиждень довкілля та екології. Вчителі та учні школи взяли участь у міському суботнику і акціях по прибиранню міського Парку культури та відпочинку. Учні 10В класу з класним керівником Халецькою Н.М. брали активну участь в акції по прибиранню урочища Ялівщина. Учні 10А та 8А класів брали участь у прибиранні сміття на території шкільного стадіону. Нажаль, кафедра вчителів біології не спланувала та не провела загальношкільних виховних заходів екологічного напрямку до тематичного тижня.

12.04.2011р. було влаштовано виставку комп’ютерних малюнків «Космос очами дітей» до річниці першого польоту в космос Ю.Гагаріним, на якій були представлені роботи учня 10А класу Козки Ярослава (керівник Іллюшко О.А.), що посів ІІ місце на міському конкурсі комп’ютерного малюнку «Світ дитинства – 2011».

17.04.2011 старша група театрального колективу «Вогні рампи» та вокальний ансамбль «Гармонія» взяли участь у обласному конкурсі дитячої та юнацької творчості «Чисті роси – 2011». Театральний колектив «Вогні рампи» посів І місце, а учня Кузьменка Данила було визнано кращим виконавцем чоловічої ролі конкурсу театральних колективів.

19.04-20.04.2011 було проведено шкільний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників, переможці якого ДЮП 10В класу (кер. Мельниченко О.І. та Білецька І.М.) посіли І місце на міському і ІІ місце на обласному етапах фестивалю.

19.04.2011 учні 9-их класів брали участь у Ярмарку професій, що був організований Міським центром зайнятості.

З відповідальністю ставиться до організації позакласної роботи учнів вчитель з малювання Руденко О.М. Як результат, її вихованка Приходько Дарина посіла ІІІ місце на міський виставці-конкурсі дитячого малюнку «Світ тварин».

21.04.2011 команда школи (керівник Шелепень О.Ф.) брала участь у змаганнях з пожежно-прикладного спорту. Члени команди продемонстрували недостатню підготовку; призового місця, як і у минулому році, зайняти не вдалося. Від участі у змаганнях «Школа безпеки» та «Зірниця», куратором яких є вчитель курсу «Захист Вітчизни» Шелепень О.Ф., шкільні команди самоусунулися.

В рамках Тижня цивільної оборони, що пройшов з 25.04 по 29.04.2011, було проведено відзначення 25-их роковин Чорнобильської катастрофи. Проведено конкурс учнівських малюнків, плакатів, фоторобіт «Чорнобиль – трагедія ХХ століття»; вийшов випуск радіогазети «Герої-рятівники» (педагог-організатор Білецька І.М., члени шкільного парламенту). Класні керівники 5-9-их класів провели тематичні години спілкування. Учні 10-их класів продемонстрували навички, отримані під час занять курсів «Захист Вітчизни» та «Медична підготовка» на загальношкільній лінійці.

Протягом квітня-травня учні та вчителі школи брали активну участь у благодійних акціях «Гривня на життя» та «Серце до серця». Було проведено благодійну дискотеку, після якої добровільно зібрані пожертви були передані у скриньки волонтерам акції «Серце до серця», дітям хворим на діабет.

03.05-9.05.2011р., згідно плану виховної роботи було проведено «Вахту пам’яті» до Дня Перемоги. Влаштовано виставку портретів прадідів та родичів учнів школи під назвою «Мій прадід захистив країну в 1941-1945 роках», активну участь у якій брали учні 8Б (класний керівник Булавко Т.М.) і 8В (класний керівник П’янова Л.М.) класів. Класний керівник 5А класу Жданова Л.Г. організувала та провела зустріч учнів свого та 10Г класів з ветераном ВВВ. Педагог-організатор Білецька І.М. влаштувала виставку учнівських малюнків. 07.05.2011 вчителі та учні школи брали участь у ІІ чемпіонаті Чернігова з драгонботу серед закладів освіти, присвяченому Дню Перемоги. 09.05.2011р. учні школи брали участь у загальноміських заходах: урочиста хода до Холму Слави та «Живий коридор», що пройшов вулицями міста.

12.05.2011р. учні 6-7-их класів брали участь у шкільному Дні туризму. І місце у змаганнях посіла команда 7А класу (класний керівник Кучма Т.І.).

Гуртківці туристичного клубу «Турне» (керівник фахівець ЦДЮТ Гладченко А.Л.) посіли ІІ місце у міських змаганнях серед учнів шкіл з техніки в’язання вузлів, провели змістовні та цікаві походи Чернігівщиною та Кримом. Але показники участі шкільної команди у міських командних змаганнях з пішохідного туризму серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Чернігова залишають сподіватися на краще.

Шкільний гурток «Майстерня творчої фотографії» (керівник Кудін А.В.) з 18 по 25.05.2011 р. провів виставку робіт гуртківців. За рік члени гуртка отримали гарні результати участі у фахових міських конкурсах:

- Рахінський Денис (9В клас) – переможець міського екологічного конкурсу «Мій голос я віддаю на захист природи» в номінації «Фотографія»;

- Ровна Олександра – переможець міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я» в номінації «Фото»;

- Гурток «Майстерня творчої фотографії»

- ІІ місце міського етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста».

21.05.2011р. шкільний євроклуб «€» (керівник Дружиніна Г.Ф.) посів І місце на Обласному Фестивалі країн Європи в номінації «Найкращий костюм» та отримали грошову винагороду – 500 грн., що мають бути витрачені на покращення матеріальної бази школи.

 20.05.2011р. був проведений святковий фестиваль «Гордість школи: підсумки тридцятиріччя», на який були запрошені ветерани праці, пенсіонери, випускники, медалісти, представники першого випуску, кращі учні, спортсмени, творчі особистості шкільного сьогодення, вчителі, батьки. В концерті брали участь випускники школи, що досягли успіхів у творчий діяльності після закінчення школи. Захід пройшов на високому рівні, дякуючи творчій групі на чолі з випускницею школи І.О.Мельниченко (директором Палацу дітей та юнацтва).

24-25.05.2011р. у початковій школі були проведені свята «Прощання з Букварем» та випускні 4-их класів. Заходи пройшли на достатньому рівні. Класним керівникам 1-их і 4-их класів слід звернути увагу на поповнення своїх методичних скарбничок новими сценарними розробками та урізноманітненням форм проведення подібних свят у майбутньому.

Протягом ІІ семестру відбувалися засідання Ради профілактики, на яких були розглянуті такі питання:

- стан роботи класних керівників Дорошенко Л.М., Пянової Л.М., Руденко О.М. з батьками, що ухиляються від виконання батьківських обов’язків: Ліпанова О.А., Казновецька Т.П., Красуля І.С.

- рівень вихованості учнів 10Б класу; - індивідуальна робота класних керівників Саприкіної Т.М., Булавко Т.М., Пянової Л.М. по попередженню правопорушень серед учнів;

- стан навчання учнів, що перебувають на внутрішкільному обліку.

Педагоги школи протягом семестру були задіяні в навчально-виховному процесі, виконували громадські доручення, були залучені до роботи гуртків, клубів, спортивних секцій, «Школи мистецтв», факультативів. Рівень ефективності участі класів у виховних заходах був високий.

Виходячи з вищевикладеного,

НАКАЗУЮ:

1. Адміністрації школи:

1.1. Продовжити роботу по реалізації системи Національного виховання. (Постійно).

1.2. Здійснювати захист прав та інтересів неповнолітніх, посилити контроль за утриманням, вихованням, навчанням неповнолітніх, позбавлених батьківського піклування, захист особистих та майнових прав дітей і підлітків, які потребують допомоги держави. (Постійно).

1.3. На новий навчальний рік запланувати проведення традиційних заходів до державних та професійних свят, традиційних тижнів шкільних організацій, героїко-патріотичного тижня, заходів до Дня Українського козацтва, Дня Української писемності та мови, декади «Молодь обирає здоров’я», тиждень правового виховання, тиждень «За здоровий спосіб життя», тиждень основ безпеки життєдіяльності. З метою покращення роботи в напрямках, що викликали нарікання у 2010-2011 навчальному році, зокрема:

- у традиційному шкільному заході «Міс осінь» розробити та провести конкурси, щоб мали своєю метою екологічне виховання учнів (жовтень-листопад);

- провести місячник довкілля та екології із проведенням відкритих виховних заходів класними керівниками, вчителями біології (березень-квітень);

- провести педагогічну раду з обговорення питань екологічного виховання учнів школи (березень);

- заслухати питання про стан військово-патріотичного виховання учнів школи на нараді при директорі (лютий);

- організувати проведення шкільного етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Зірниця» (квітень).

2. Класним керівникам:

2.1. Продовжити роботу по формуванню особистості учнів та їх наукового світогляду, розвитку їх здібностей і обдарувань. (Постійно).

2.2. Продовжувати роботу по виявленню функціонально-неспроможних сімей. (Постійно). 2.3. Організувати змістовне дозвілля дітей та підлітків з урахуванням їх інтересів на основі ініціативи та самодіяльності. (Протягом навчального року та в канікулярний час).

 3. Заступнику директора з виховної роботи Мельниченку О.І. спланувати та провести засідання МО класних керівників. (Щоквартально).

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з виховної роботи Мельниченка О.І.

Директор школи              Л.Г. Лавриненко

Джерело: http://www.school30.cn.ua/news/nakaz_po_shkoli_pro_stan_vikhovnoji_roboti/2011-06-16-135Схожі:

Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р iconНаказ №126 Про стан ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах району в 2010/2011 навчальному році
У зазначені терміни на перевірку були надані книги записів наслідків внутрішкільного контролю керівників та заступників з навчально-виховної...
Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р iconРішення колегії відділу освіти від 09 червня 2011 року Про стан роботи відділу освіти зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України «Про заходи запобігання та протидії корупції» у І півріччі 2011 року
Розглянувши та обговоривши питання про стан роботи відділу освіти зі зверненнями громадян та з питань виконання Закону України «Про...
Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р iconРішення колегії відділу освіти від 09 червня 2011 року Про стан охоплення навчанням учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2010-2011 навчальному році
Розглянувши та обговоривши питання про стан охоплення навчанням учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2010-2011 навчальному...
Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р iconРішення колегії Люботинського міського відділу освіти від 29 червня 2011 року Про стан викладання географії у загальноосвітніх навчальних закладах міста у 2010 2011 навчальному році
Про проведення моніторингу стану викладання навчальних дисциплін в загальноосвітніх навчальних закладах м. Люботина в 2010-2011 н...
Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р iconНаказ №707 Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з природознавства у 5-6-х класах зош №№4,7,20,43
Відповідно до плану управління освіти Миколаївської міської ради протягом жовтня-листопада 2011 року було вивчено питання Про стан...
Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р iconНаказ №337 м. Вільнянськ Про підсумки огляду художньої творчості працівників освіти 2010-2011 навчального року
Відповідно до плану роботи відділу освіти на 2010-2011 навчальний рік, на виконання наказу по відділу освіти від 17. 05. 2011 №263...
Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р iconРішення колегії Люботинського міського відділу освіти від 29 червня 2011 року Про стан викладання інформатики та рівня навчальних досягнень учнів у загальноосвітніх навчальних закладах міста у 2010 2011 навчальному році
Стану викладання навчальних дисциплін в загальноосвітніх навчальних закладах м. Люботина в 2010 – 2011 навчальному році ” від 13...
Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р iconПлан роботи методоб’єднання класних керівників на 2011-2012 навчальний рік
Про результати виховної роботи за 2010-2011н р. Основні напрямки методичної та виховної роботи на 2011-2012 н р
Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р iconРішення колегії Люботинського міського відділу освіти від 29 червня 2011 року Про стан викладання правознавчих курсів у загальноосвітніх навчальних закладах міста у 2010 2011 навчальному році
Про проведення моніторингу стану викладання навчальних дисциплін в загальноосвітніх навчальних закладах м. Люботина в 2010-2011 н...
Наказ №30 від червня 2011 року Про стан виховної роботи зош №30 протягом ІІ семестру 2010-2011 н р iconНаказ № Про закінчення 1 семестру 2011-2012 навчального року
Відповідно до робочого навчального плану на 2011-2012 навчальний рік Краснолиманської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©on2.docdat.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи